Daniela odstranila Lily

Blížící se párování bylo tématem debat i mezi muži. Martin se musí rozhodnout, jestli definitivně zůstane na Viktorově straně, nebo přejde k Rockymu a bude pracovat na odstranění nejsilnějšího hráče. Viktor oceňuje Mišovu pomoc, ale za skutečného spojence ho nepovažuje.
Hotel Paradise: Lívia Cirmanová CB

Martinovi sice taky nevěří na sto procent, ale stále je to lepší než s Mirkem, který ho bezostyšně zradil a ještě i obelhal. Způsob párování udělal škrt přes rozpočet Viktorovi, který chtěl vyhodit Dominiku.

 

Nela s Nikol si vybíraly jako první a jejich partnery si pak už nikdo vybrat nemohl. Ostatní dívky si vybíraly v pořadí, které si vylosovaly. Dívka s číslem 4 bude mít možnost poslat domů jednu dívku a získat jejího partnera. Číslo čtyři si vylosovala Dája a nebyla ze své moci příliš nadšená.

 

Daniela se poprvé zachovala v Hotelu Paradise jako hráčka, protože se rozhodovala rozumem, a ne srdcem. Nálada v Hotelu byla jako po každém párování na bodě mrazu. Jen na jediné tváří ale svítil  ten největší úsměv – Dominika je šťastná, že v ráji zůstala, a ze srdce děkuje Daniele, že jí dala ještě šanci.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama