Chlapské kohoutí zápasy

Zahnat Martinovu depku z označení na vypadnutí se postupně snaží víc hostů Hotelu Paradise. Martinovu náladu ale nezlepšila ani jeho vlastní partnerka.
Hotel Paradise - Den čtyřiašedesátý - Obrázek 2

Nickovi se dokonce podařilo kamaráda úplně dorazit. Jediný Mirek přišel s pokusem o vysvětlení otázek z Bermudského trojúhelníku, skleslý Martin ale neměl náladu vůbec na nic.

 

Vítězství v soutěži o nejlepší potenciální partnerku sice Dominice lichotilo, pro jejího partnera Rockyho to ale logicky znamená ohrožení. Aby se toto znevýhodnění vyrovnalo dostane Rocky mimořádnou imunitu za jedné podmínky – že si Dominiku znovu nevybere. Nela tuto zprávu okamžitě pochopila po svém, jak využít nové situace ve svůj prospěch. Toto téma se stalo předmětem horečných úvah mezi muži.

 
Navzdory tomu že za nejlepší partnerku zvolili Dominiku patří Mirkovo srdce i nadále Nele, o tom nováček svojí vyvolenou denně ujišťuje. Nela je ale opatrná, protože finále se blíží a nesprávný krok, který udělá dnes se jí může vymstít o několik dní či týdnu později. Proto velmi zvažuje partnerství, které jí Mirek nabízí.

 

U snídaně se Nela jakoby ani nevzpomněla na noční události a zabývá se raději Michalem. Za to mezi muži je fackovací epizoda hlavním tématem. Mirek si buďto skutečně nic nepamatuje, nebo je jeho předstíráni opilosti součástí taktiky s cílem zamaskovat svoje skutečné záměry.

 

Dominika má opět skvělou příležitost vyděšeně spekulovat. Po nejbližším párování už nebude s Rockym, čímž by o ni mohl postupně ztratit zájem. Její taktiky jak si exotického partnera udržet jsou ale důvodem výčitek ze strany Niki. Je otázkou jak by se na jeho neobvyklé hráčské tahy dívala Natálie. Rocky zůstává klidný a věří že milované Naty by jeho způsob hry obsahující drobné a často i větší něžnosti s Dominikou nepřekážel.

 

Zájem o Rockyho je mezi dívkami stále výrazný. Nejvíce o společnost olomouckého Kubánce stojí Nela. Stále ale váhá, zda je ten správný čas spojit síly s jedním z nejsilnějších hráčů. Druhou možností exotického mladíka je Dominika, která do boje nasazuje hlavně ženské zbraně. K velkému Rockymu překvapení se ozvala i Dája. Ta by ráda zaujala v následujících dnech místo po jeho boku.

 

Rockymu je jasné, která ze zájemkyň má největší šanci. V cestě k ní ale stojí rovnocenný soupeř a tak je důležitě taktizovat a každý krok dvakrát promyslet. Blížící se finále už ovlivňuje rozhodnutí všech hostů. Při představě párování adrenalin stoupá i doposud flegmatickému Nickovi.

 

Niki má ve svých citech jasno. Přitažlivost k Michalovi nepřekoná to, co si za víc než 60 dní vybudovala s Nickem. Stále je tu i Viktor, který si dobře uvědomuje hráčskou sílu své aktuální partnerky. Chlapské kohoutí zápasy u bazénu jasně dokazují, co si o svém mladém soupeři myslí a jaké zbraně proti němu považuje za adekvátní.


Navzdory tomu, že si svým postavením u Niki může být jistý, začíná mít Niko pomalu dost Míšova nadbíhání. Rozhodne se řídit Rockyho radami a vymezit se vůči útokům vetřelce, které jsou mířeny na jejich dlouhodobý a pevný vztah s Niki. Souboj o srdce vyvolené svedou soupeři v poměrně netradičních disciplínách, kterými jsou získávání telefonního čísla a žárlivá scéna.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama