O pořadu

Slunce svítí a intriky se spřádají. Krásní mladí lidé se chystají nastěhovat do luxusního hotelu Paradise.
Hotel Paradise
Hotel Paradise

Už čtyři a půl měsíce si užívá partička mladých Rusů své snové prázdniny v Mexiku. Na konci předchozí série se stala vítězkou sympatická Katrin.

Protože se ale vzdala půlky své výhry, dostali všichni soutěžící, kteří se probojovali do posledního dílu, divokou kartu. Mohou pokračovat v bláznivých prázdninách v hotelu Paradise. Jen se tentokrát přesunou do luxusní haciendy v Mexiku!

 

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku
Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku

O hře

Parta svobodných maldých lidí (i když někteří z nich jsou vázáni svými předchozími vztahy z předchozí série reality show) se ubytuje v jednom z nejluxusnějších hotelů na světě: v hotelu Paradise na pobřeží Tichého oceánu v Mexiku. Zde spolu stráví pár měsíců plných luxusu, krásných západů Slunce, písečných pláží a koktejlů.

Život v hotelu Paradise je jedna velká párty, ale nikdo netuší, jak skončí. Každý týden je jeden chlapec nebo dívka na ocet – a proto musí odejít domů. Abyste v hotelu Paradise zůstali, je důležité najít si partnera na párování. Ten, kdo zůstane sám, musí z ráje odejít a uvolnit tak místo dalšímu soutěžícímu.

Hra je jednoduchá, ale naprosto nepředvídatelná. Platí jediné pravidlo – v hotelu Paradise se může stát cokoliv. Superluxusní hotel nabízí své prostory, ale je jen na soutěžících, jak je dokážou vyplnit.  Týdny plynou, pikle se kují a žádný z párů se nemůže cítit naprosto v bezpečí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama