Výživná epizoda: Žeňa s Valem se porvou a dojde i na další výhrůžky a útoky

Neshody a hádky jsou v Hotelu Paradise na denním pořádku. Co se týče rvaček, většinou probíhaly buď mezi dívkami, nebo mezi Katrin a Sergejem. Tentokrát se to ale „semele“ mezi Žeňou a Valem. Proč se tihle dva rozžehnají?
Bitka, jak má být

Polina dostane možnost seznámit se s jedním z kluků lépe – libovolného kluka bude totiž moci pozvat na rande. Překvapivě si nevybere ani Kirilla, který se jí líbí, ani Vala, který je jí ze všech nejvíc sympatický. Její rozhodnutí nepotěší Věru, jako společníka si totiž vybere Zachara! A Věra, která se ze všech holek zdá nejdospělejší, se plně projeví ve své povaze. Nebo v tom, že k Zacharovi chová upřímné city. I když vyhrožovat někomu podříznutím…

Sergej s Aminou se rozhodnou na svoji hádku zapomenout. Jenže jak dlouho jim takhle postavený vztah vydrží? Nebo už má teď vážné trhliny?

Ani ostatní ve vile nejsou úplně v pohodě. Kdyby býval Zachar nešel na rande s Polinou, nemuselo se možná nic stát, protože by statný trenér zakročil. Ovšem takhle došlo k bitce, jaká v Hotelu Paradise zatím neměla obdoby, mezi Žeňou a Valem:

Alena zaskočila ze Věrou probrat s ní, jak se cítí, když se Zachar na rande s Polinou. Ale dostaly se při tom i na úplně jiné téma, a to, že Věru ve vile přitahuje Káťa!

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (17)

 

Alena navíc prozradí nové pravidlo: do luxusního pokoje se bude stěhovat nováček, tedy Polina, a chlapec, kterého si vybere. Kdo to nakonec bude? A proč to spustí lavinu dalších hádek, emocí a dokonce výhrůžek? A co se stane tak hrozného, že bude muset zasáhnout sama Alena? To se dozvíte v 17. epizodě Hotelu Paradise! A celou nálož vášní, hádek a emocí uvidíte v noční show!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama