Vyjde Emilovi jeho taktika při párování?

Opět je tu konec týdne a v Hotelu Paradise se opět schyluje k párování. „Na odstřel“ jsou tentokrát kluci. Kdo je nejžhavějším adeptem na ukončení prázdnin? A zamíchá nakonec skutečnou volbou imunita?
Emil nebo Kirill?

Amina pořád řeší noc strávenou se Žeňou. On to ale bere jako srandu, i když Amina je z toho celá nesvá. Zdá se, že kartářce tahle věštba osudu moc nevyšla. Oba se navíc snaží svůj románek před ostatními utajit.

Vika sice strávila noc ve věži s Valem, ale pořád mezi nimi visí stín noci, kterou Val strávil s Káťou, i když se vlastně nic nestalo. Rozhodla se to ovšem řešit „po žensku“ a v klidu se vypravila na rande s Emilem. Jen ať Val žárlí!

Večer čeká vilu párování a je jasné, že tím, kdo kolektiv opustí, bude kluk. Alena, jak je zvykem, všem klukům poslala dopis, aby se připravili na možný odchod z vily. Protože ale Emil nemůže Valovi zapomenout jeho vtípek s rande, vymyslí si na něj ještě horší: Aleniným jménem pošle Valovi dopis, že večer dostane imunitu, pokud se mu povede zalíbit se Věře. Skočí mu na to Val? A bude se o Věru doopravdy snažit? Na to se podívejte v 19 hodin v 15. epizodě!

Na co se dál můžete těšit? Dozvíte se, jak pokračuje soutěž ve vynechávání sprostých slov, ale hlavně na párování! Největší obavy z něj má asi Emil. Jedině tak lze pochopit jeho zoufalé gesto: Bude mu ale k něčemu?

Podívejte se na upoutávku:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (15)

 

Emil proslul v Hotelu Paradise tím, že každému uděluje rady. V noční show si je můžete užít naplno, rozebere totiž každou dívku. A samozřejmě se těšte i na noční lechtivé hrátky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama