Vážně je něco mezi Valem a Vikou, nebo to jenom hrají?

Zpovědnice neboli orákulum, to je oblíbená disciplína všech obyvatel Hotelu Paradise. Je to sice hra tak trochu na pravdu, padají při ní nepříjemné otázky, ale člověk se toho zase spoustu dozví. To vás čeká ve 14. epizodě!
Val a Káťa

V Hotelu Paradise odstartovala včera zvláštní soutěž za vyšší výhru. Soutěžící se shodli na tom, že si tuhle hru zahrají, ale bude to hodně složité. Nikdo z nich nesmí po dobu pěti dnů říct žádné sprosté slovo. Pokud se jim to povede, k celkové částce výhry se připočte 500 000 rublů. Pokud ne, od jejich výhry se půl milionu rublů odečte. Aby ovšem nebyla soutěž tak tvrdá, Alena to soutěžícím ulehčila: částku rozložila do pěti dnů po 100 000 rublech a peníze se budou přičítat (nebo odečítat) po jednotlivých dnech. Podaří se soutěžícím mluvit alespoň pár dní slušně? Těšte se na vyhodnocení prvního dnu!

Hotelem Paradise trochu zamával i příchod kartářky Susany. Hlavně Amině její slova zamotala hlavu, takže podlehla Žeňovi a vyspali se spolu. Ani jeden z nich si ale ráno nebude jistý, kdo si vlastně začal. Jenže Žeňa je chlap, a tak bude Amina jediná, kdo se bude vzniklou situací zabývat.

Další vztahy ve vile se vyvíjejí dle očekávání: Věra se Zacharem jsou v pohodě, stejně tak Katrin a Sergej. Vika se rozhodla strávit noc s Valem, aby utvrdili svůj vztah. Jen jeden vztah ve vile opravdu neklape – Emil a Káťa. Emil už by se s Káťou i snažil bavit, nyní ale odmítá ona jeho. Na jejich vztah samozřejmě dojde i ve večerní Zpovědnici.

Stejně jako na vztah Viky a Vala. Mrkněte se na ukázku:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (14)

A nezapomeňte sledovat celou epizodu a noční show. V ní se totiž nápadně sblíží Val s Alenou, což se nebude vůbec líbit Vice.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama