Stas se dozví, že se stane otcem. Jak to překousne Amina?

Další epizoda reality show Hotelu Paradise bude plná tajemství. Soutěžící se toho o sobě navzájem hodně dozvědí. Největší překvapení to však bude pro Aminu. Dívejte se v 19 hodin na 8. epizodu.
Amina se cítí podvedená

Vztahy v Hotelu Paradise trochu poznamenala hádka Aminy a Káti, respektive hlavně Aminy. Zejména Zachar by si přál, aby si Káťa snad scénu ani nepamatovala, protože sama vlastně za nic nemůže. Jak dlouho se ale Zachar bude Káti zastávat, to je otázka, protože si začíná nacházet blízký vztah ke své nové partnerce Věře.

Dopoledne všechny rozptýlí dopis od Aleny. Je totiž rozhodnuta vyzradit tajemství jednoho ze soutěžících. Každý spekuluje, o čí tajemství se bude jednat, protože každý samozřejmě nějaké tajemství má, jakkoliv se tváří, že ne.

Jak už jsme prozradili v titulku, prozradí se Stasovo tajemství, ačkoliv pro něj to bude spíše překvapení, dozví se totiž, že je jeho přítelkyně těhotná a on se stane otcem. Paradoxně je z této zprávy nejvíc zaskočená Amina, která je přesvědčená, že ji Stas podvedl, když se jí nesvěřil, že má v Rusku přítelkyni.

A jak víme, Amina je povaha vznětlivá, takže mohou všichni čekat výbuch emocí:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama