Sergej s Katrin končí. Vážně se tenhle vztah rozpadne?

Vztah Sergeje a Katrin se zdál pevný jako skála. Jenže nic není, jak se zdá, a vypadá to, že i tyhle dvě hrdličky půjdou od sebe. Sledujte 16. epizodu Hotelu Paradise, dnes v 19 hodin na www.hotelparadise.cz.
Sergej a Katrin jsou zase na nože

Protože se Amině nelíbí, jak se k ní Žeňa po společně strávené noci chová, rozhodla se spát raději sama v hale, než s ním v posteli. Že by se kartářka Susana opravdu takhle moc spletla? A nezačne být Amině ještě víc líto, že kvůli ní musela ze soutěže odejít její kamarádka Anželika? To všechno a mnohem víc se dozvíte v noční show!

Aminu ráno vzbudí hodně osobitý příchod nové soutěžící, Poliny, která má hlas jako zvon a rozhodne se to všem hned po ránu ukázat. Spoustu soutěžících příchod nové dívky zaujme, jeden pár zůstane ale naprosto soustředěný sám na sebe – Zachar a Věra. Po bouřlivé noci, podpořeni konzumací rumu, konečně strávili společnou noc. A to se Věra dušovala, že ve vile s nikým sex mít nechce…

Jeden pár se tedy ve vzájemných citech utvrzuje, u jiného se ale začínají objevovat pochybnosti. Katrin Sergeje miluje, ale on její city moc neopětuje. Sám si je toho vědom. A co hůř, už si toho začínají všímat i ostatní.

Ono také, kdo by si jejich noční hádky nevšiml. Mrkněte se už teď:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (16)

Polina na večer vymyslela luxusní párty – dámy budou mít velkou večerní, pánové oblek. Protože ale s sebou holky moc šatů dlouhých až na zem nemají, budou si je muset samy ušít, nebo alespoň jejich části.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama