Rock´n´rollová party spustí v Hotelu Paradise ostrou hádku

Party, alkoholické drinky a ještě k tomu pořádně tvrdá hudba dokáže jednoho pořádně nabudit. Bohužel, v případě Viky a Aminy to nebude nabuzení k tanci a křepčení, ale naopak k ostré hádce. Ani jedna z holek si nebude brát servítky! Sledujte druhou epizodu Hotelu Paradise.
Žeňa je ve svém živlu

Protože Zachar vyhrál v „jídelním“ souboji rodilého Mexičana a dokázal zkonzumovat tradiční místní pokrm daleko rychleji, vysloužil nejen pro všechny zvýšení výhry, ale hlavně pro sebe odměnu – může pozvat jakoukoliv dívku na rande. Koho si pro krásně strávené odpoledne se šampaňským u divokých vodopádů nakonec vybere? Jasné je jedno, určitě to bude dívka, kterou „ukradne“ jejímu partnerovi z párování.

Párování celkově evidentně moc úspěšné nebylo. Anželiku to nebaví s Valem, ani Vika s Žeňou nejsou zrovna dokonalý pár. Snad jenom Amina je se Stasem spokojená, i když se jí zdá, že by se jí její vyvolený mohl věnovat víc.

Večer bude ve znamení drsného rock´n´rollu, ovšem o největší „zábavu“ se postarají Vika s Aminou. Jeden by si myslel, jak se ty dvě stačily za jeden den takhle znepřátelit, ovšem chyba lávky, holky se znají už z předchozí série a evidentně mezi sebou mají nevyřízené účty. Ale kvůli čemu se to vlastně „poštěkají“?

Mrkněte na video:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku (2) – hádka
Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku (2) – hádka

Tady máte upoutávku:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (2)

Jak se to na party nakonec rozjelo? A proč se před spaním pohádali i Sergej s Katrin a Vika s Žeňou? To uvidíte v noční show!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama