První velká hádka v Hotelu Paradise. To budete zírat!

Od rána se bude v Hotelu Paradise řešit večerní vyřazování. Každý přemýšlí, s kým utvořit pár. Jedno je ale jisté, někdo bude muset vypadnout. A bude to mít extrémní důsledky!
Sergej zuří

Zdá se, že v ohrožení během párování budou kluci, protože jich je o jednoho víc než holek. Na samotce tráví týden Zachar, snaží se proto získat pozornost některé z dívek. U Viky si dává prozatím pauzu, ale rozhodne se vyzkoušet své techniky na Káťu.

A aby mu tohle snažení Val oplatil, rozhodne se zkusit svou šarm na Viku. Rád by ji viděl při párování za sebou. Jeho dosavadní partnerka Anželika totiž bude určitě stát za Žeňou. Další možností je pro Vala Amina, to by mu zase doporučovala Katrin, pro níž by bylo nejlepší, aby vypadl Aminy partner Stas.

Stas má vůbec tak trochu „na mále“. Kvůli neupřímné výpovědi v orákulu si ho pozve na kobereček (nebo spíš na drink) moderátorka Alena. A co se od něj dozví, to byste určitě nečekali.

Večerní párování bude vypjaté, ovšem daleko vypjatější bude situace, která nastane po něm. Jeden z párů se totiž vážně pohádá a skoro popere. Vítejte v Hotelu Paradise!

Mrkněte na upoutávku:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (5)

Celou epizodu sledujte v 19 hodin a na dohru téhle hádky se podívejte v noční show! Obojí na www.hotelparadise.cz!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama