Napětí mezi Aminou a Káťou eskaluje. Schyluje se ke rvačce?

Amina a Káťa si prostě, jak se lidově říká, nesedly. Aminu popudí i maličkost a jinak klidná Káťa si ráda zaprovokuje, když se napije. A abstinence, ta se v Hotelu Paradise zrovna dvakrát nenosí.
Dojde i na kopance

Mezi Věrou a Zacharem se začíná rozvíjet vztah, alespoň Zachar si to tak myslí. I další páry se zdají být v pohodě. Amina se konečně vyrovnala s tím, že jí Stas neřekl do očí pravdu, a jejich vztah začíná konečně na přátelské bázi fungovat. Stas neustále řeší svoji těhotnou přítelkyni a dítě. Přece jen, nebyli spolu tak dlouho, aby byl připravený na založení rodiny. A hlavně, aby byl připravený se pro blaho dítěte a rodiny vzdát svého snu.

Jakkoliv si Anželika myslí, že mezi ní a Žeňou něco vzniká, on to vidí přesně opačně, chápe ji jen jako sexuální objekt, a pokud se mu sama nenabídne, nemíní vyvíjet žádnou aktivitu. Tak tohle atraktivní blondýnka nečekala!

Protože čeká na konci týdne Hotel Paradise další párování, svého partnera se snaží najít si i Káťa, která se jinak ostatních straní. Nejvíce si s ní rozumí Val, což se ale samozřejmě nelíbí jeho partnerce Vice. Vše si ale budou moci všichni otevřeně vyříkat u orákula. Dočkáte se otázek na tělo a také otázek, které rozpoutají vášnivou hádku a skoro bitku.

A v 19 hodin sledujte celou 9. epizodu a na vyústění hádky se mrkněte v noční show!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama