Má šanci vztah Ženi a Aminy? Podle kartářky rozhodně

Hotel Paradise navštíví kartářka a věštkyně. Původně ji sice Alena pošle za Katrin, která si není jistá svojí budoucností, nakonec ale věštkyně poradí i dalším soutěžícím.
Amina chce partnera

Vika je naštvaná na Káťu a Vala, protože spali spolu ve věži. Že mezi nimi nic nebylo, to ji nezajímá. K Valovi je ale možná trochu nespravedlivá, vždyť to ona spala v pokoji se svým novým partnerem a Val zůstal sám ve věži. Káťu k sobě pozval vlastně jen proto, že už ji štve být v jedné místnosti s Emilem. Udobří se Vika s Valem, nebo už jejich vztah nemá smysl a pro Viku bude lepší orientovat se na svého nového partnera Kyrilla? Val se sice pokusí pozvat Viku na rande. Ta ho ale odmítá. Je tohle konec?

Vítězka předchozí série Katrin se sice snaží tvářit, že je v pohodě a šťastná se svým přítelem Sergejem, stejně si ale není jistá, že je pro ni mladý model pravým partnerem pro život. Trochu se obává, zda se k ní a do soutěže nevrátil spíš za vidinou tučné výhry než vztahu s ní. S tím jí má pomoci Susana, kartářka, kterou do vily pozvala ke Katrin moderátorka Alena.

Susana si ale nakonec popovídá i s Aminou, která by nejen chtěla znát svoji budoucnost, ale zároveň by se také hodně chtěla vdávat. A Susana jí předloží možnost, že se tak stane už v Hotelu Paradise. A jediný, kdo zatím připadá v úvahu, je Žeňa.

Má tenhle vztah šanci?

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (13)

Dívejte se na celou 13. epizodu od 19 hodin na www.hotelparadise.cz! A v noční show sledujte vášnivou noc Ženi a Aminy a taky Aminin výbuch vzteku kvůli Valovi. Tahle noční epizoda bude obzvlášť výživná!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama