Kdo zůstane v Hotelu Paradise, Amina nebo Anželika?

Dvě atraktivní a sebevědomé dívky, ale jen jeden muž, který bude muset tuhle otázku „rozlousknout“. Jak to dopadne? To uvidíte v desáté epizodě Hotelu Paradise.
Rozhodnout bude muset Žeňa

Večerní párování pomotalo všem hlavy, všichni jsou nervózní, kdo vypadne. Daleko víc samozřejmě dívky, které jsou v ohrožení. Navíc každé z nich přijde od Aleny dopis, ve kterém shrnuje, co každá z dívek udělala špatně a proč je v ohrožení zrovna ona. Alena navíc zdůrazní, že se možná budou muset rozdělit i ty nejstabilnější dvojice… A to už je silná káva!

Kromě párování také všichni řeší včerejší rvačku Aminy s Káťou. Z útoku do té doby klidné Káti jsou všichni „na větvi“, vždyť to byla ona, kdo začal s fyzickými útoky!

Mezi Zacharem a Věrou začíná plápolat plamínek vášně. I když Zachara občas štve, že Věra není ta jemná dívka, kterou si vysnil, fyzicky ho to k ní přitahuje, bez ohledu na mouchy, které na ní spatřuje. Aby se zlepšila nálada, vyrazí všichni na pláž. Tam se seznámí s novým klukem, Emilem. A protože žije Káťa sama ve věži, rozhodne se na něj zaútočit. Vyplatí se jí tato taktika? A jaký to bude mít vliv na párování?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama