Kdo vyhraje soutěž Mr. Sexy Plavky Hotelu Paradise?

V Hotelu Paradise se usídlila nuda. Jak ji rozproudit? Co takhle žhavou letní soutěží o nejvíc sexy muže v nejvíc sexy plavkách? Vika je na podobná klání přebornice, není se tedy čemu divit, že tenhle nápad pochází z její hlavy. Sledujte 12. epizodu!
Žeňa coby sexy policajt

Káťa si sice Emila „ulovila“ na prvním párování, moc si ovšem vztahem s ním nepomohla. Emila štve, jak je Káťa nudná, Kátě zase vadí, že si jí nováček nevšímá. Aby si jí také všímal – hledá si totiž novou dívku. Zdá se ale, že všechny dívky v Hotelu Paradise jsou už rozebrané.

Emil celkově moc dobře nezapadl. Val ho z legrace po přijetí do vily pozval na rande, nicméně snědý model vtip nepochopil a vyložil si ho jako urážku své osoby. Od té doby má na Vala „pifku“.

Do Hotelu Paradise navíc přichází nový kluk. Nikdo neví, o koho se jedná, jedno je však jasné – už pár dní je pozoruje a jako společnici na první rande si vybral Věru. Zachar z toho moc radost mít nebude! Aminu a Katrin trápí problémy se zuby, tyhle dvě tedy vyrazí spolu se štábem vyhledat pomoc zubaře.

A notně osekané dámské osazenstvo hotelu si vymyslelo dráždivou soutěž o Mr. Sexy Plavky:

Kdo nakonec klání vyhraje?

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (12)

 

V noční show se bude řešit to, jestli je Val opravdu gay, nebo není. Tak si to nenechte ujít!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama