Holky se umí odvázat: Žhavý striptýz v Hotelu Paradise

Krásné ženy, to k Hotelu Paradise prostě patří. Ale ještě když se ukáží v plné krásy ve svůdných tanečních kreacích u tyče, to je teprve na co se koukat!
Amina si připravila i sexy rekvizitu

Amina je odhodlaná dostat Stase stůj co stůj. I když jsou oficiálně partneři svázaní párováním, Amina od něj chce daleko víc – skutečný vztah. Sám Stas je ale vůči své partnerce poměrně chladný. Jak daleko Amina zajde, aby dostala, co chce?

Zato Valovi s Anželikou to těžce neklape. Val se dokonce rozhodlo pro radikální řez a strávil noc namísto v posteli vedle Anželiky na gauči ve společenské místnosti. Co je ale ještě divnější, jeho partnerce to vůbec nevadí, ba naopak – má pocit, že jí Val krade energii.

Vzájemné problémy řeší i další pár, Vika a Žeňa. Žeňovi se totiž líbí Anželika a Vice vadí, že k ní není ohledně vztahu k Anželice Žeňa upřímný a jedná za jejími zády. Po rande se Zacharem ale Vika ví, že se jím může být jistá. Navíc, svalnatý tanečník holky naučí, jak se správně kroutit u tyče. Což se jim bude hodit večer.

Podívejte se na ochutnávku:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (3)

Za partičkou do Hotelu Paradise dorazí i moderátorka Alena a s klukama si užije dámský striptýz. Která z dívek bude nakonec vyhlášena nejlepší tanečnicí večera? To se dozvíte už v 19 hodin!

A samozřejmě nezapomeňte sledovat noční show!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama