Amina s Vikou se zase poperou. Tentokrát ale úplně nesmyslně

Nebo možná ne tak úplně nesmyslně. Důvodem jejich sváru je Val. Vice se nelíbí, že se chová přátelsky ke všem dívkám ve vile, a zejména k Amině. Ta jeho náklonnosti samozřejmě ráda využije.
Holky si zase vjely do vlasů

Včerejší večírek mimo vilu opět ukázal, že alkohol je v rukou nadšeného konzumenta nebezpečná věc. Val dal sice najevo svou lásku Vice, zato Žeňa se vůbec nerozpakoval a urazil přede všemi Aminu. Tak pak odešla sama spát do věže.

Ani ráno není lepší nálada. Žeňa se hned u snídaně rozhodne pozlobit Aminu, ta se mu na jeho řeči samozřejmě chytí a okamžitě se jako vždy naštve.

Val vyráží hned z rána řešit svoji vízovou povinnost, Vika proto stráví den sama. Ale ani ona, ani všichni ostatní nestráví den ve vile. Vyrazí na pláž, kde se královsky pobaví – nejprve se řádně upraví, aby byli filmovým hrdinům podobní, a pak pro ostatní představí malou scénku. Těšte se na Freddieho Kruegera, Batmana i Kočičí ženu.

Ještě že si odpoledne všichni užijí. Pak je bude totiž čekat klasicky ostrá a otevřená zpovědnice. Tentokrát otevřenější a útočnější než kdy dřív! Navíc připravila živnou půdu pro jednu hodně sexy hru. A také hádku, která následovala:

Hotel Paradise: Prázdniny v Mexiku – upoutávka (19)

 

A to není zdaleka všechno. Káťa bude mít už zase problém se svým partnerem, kterým je momentálně Kirill. Sledujte 19. epizodu!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama