Malte

Popis sebe sama třemi slovy: Dobře zajištěný, báječný, plný života.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Malte

Proč jsi souhlasil s účastí v pořadu Hotel Paradise?

Protože rád chodím ven mezi lidi a prožívám nové věci, poznávám spoustu nových lidí, a samozřejmě bych byl rád známý.

Jak bys chtěl, aby si tě po skončení pořadu lidé pamatovali?

Jako společenského, bláznivého a hodně oblíbeného člověka, který to umí rozjet a miluje holky. Ale taky jako někoho, kdo má mozek.

Máš tetování nebo nějaký jiný druh body artu? Pokud ano, řekni, na které části těla, a jaký má pro tebe význam.

Ano, mám několik tetování. Přesněji pět. Ale to, které mám nejradši, mám na svém pravém předloktí, kde na vnitřní straně mám opravdu krásnou a úžasnou kytaru značky Gibson, a to proto, že umím trochu na kytaru hrát. Na druhé straně paže mám ve květinách zahalený nápis: „Ničeho se neboj, všechno bude v pořádku.“ To myslím mluví samo za sebe, prostě miluju texty Boba Marleyho. Mám z těch všech tetování obrovskou radost. Všechna mají svůj zvláštní význam.

Co se ti na tobě nejvíc líbí?

Nejspíš nebude překvapením, že jsem sám do sebe blázen, ale kdybych měl něco vybrat, tak to bude můj vzhled a schopnost se bavit s kýmkoliv.

Podívejte se na Malteho medailonek:

Využíváš ve hře taktiku, nebo spíš hraješ podle svých pocitů?

Dokud to bude možné, tak chci být sám sebou a hrát podle svých pocitů, ale je jasné, že je to hra. Takže musíte být také taktický. Budu muset učinit některá rozhodnutí, která chtě nechtě určité lidi zraní, ale taková už je hra. Musím také myslet na své vlastní přežití, kterému budu čelit ve finále. Což pro mě není problém. O nic jiného nejde.

Co podle tebe bude nejjednodušší a nejtěžší na účasti v Hotelu Paradise?

Nejjednodušší pro mě bude být sám sebou a užít si s ostatníma lidmi, kteří to cítí stejně jako já. Nejtěžší věc mě potká hned na začátku a to ta, že si budu muset zvyknout na všechny kamery, ale zvyknu si na to rychle. Zbožňuju, když můžu být v televizi, takže se mě to tolik nedotkne. Zároveň je obtížné zůstat celou dobu ve střehu a vědět o všem, co se kde děje. Musíte se mít neustále na pozoru a být připravený na to, co může přijít.

Jaký pocit máš z toho, že jsi známý díky televizi?

Přijde mi to úžasné. Pokud budu známý kvůli něčemu, za co můžu ručit. Aby vás díky tomu na ulici poznávali. Jinak se to může vymknout kontrole. To si dokážu představit a vždycky jsem chtěl být známý jako „Paradise Castro“. Holky budou šílet.

Kdo je tvůj vzor a proč?

Christiano Ronaldo a Michael Jackson. CR protože má všechno. Parádní vzhled, je bohatý, vytrénovaný a je blázen do fotbalu. Ve fotbale to byl vždycky můj idol. MJ protože ovlivnil svými úžasnými texty a hudbou obrovské množství lidí. Rád poslouchám jeho hudbu a v klidu si vychutnávám slova, která dávají v mém životě takový smysl.

Čeho bys chtěl účastí v Hotelu Paradise dosáhnout?

Skvělé zkušenosti, abych byl známý a abych lépe poznal sám sebe.

Jak daleko se dostaneš?

Až do finále. Nic jiného si nepřipouštím.

  • Věk: 19
  • Bydliště: Třípokojový byt, 70 metrů čtverečních, Bredegade 1,2-2, 4200 Slagelse
  • Povolání: Obchodní zástupce v TDC, taky jsem začal pracovat na internetovém marketingu, mám vlastní webové stránky a spolupracuju s dalšími firmami.
  • Znamení: Beran

Podívejte se i na Malteho fotogalerii:

 

Reklama
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama