Valentýn: Nesnášíme ho, ale dárky chceme!

Svátek svatého Valentýna každoročně budí vášnivé diskuse mezi jeho odpůrci a příznivci. A na obou stranách je celá řada žen. Ale ne vždy se přesně shoduje to, co žena říká, s tím, co si myslí. Tváří se, že ji Valentýn nezajímá? Malým dárečkem si u ní 100% šplhnete! Náš tip je svůdné spodní prádlo.
Kvalitní spodní prádlo dokáže s vaší postavou divy! FOTO: Fleur de Santé
Kvalitní spodní prádlo dokáže s vaší postavou divy! FOTO: Fleur de Santé
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V Čechách to má Valentýn těžké. První máj je velká konkurence, a tak se k vyznávání svátku svatého Valentýna v Čechách hlásí jen 25 % lidí. Zvyk dávat si 14. února zamilované dopisy a dárečky k nám pronikl na začátku 90. let. Do té doby se formoval ve Spojených státech, kde ovšem jeho vznik také nebyl nikterak přirozený – moderní podobu tohoto svátku má na svědomí americký výrobce vánočních přáníček Walter Scott, který vymýšlel způsob, jak postavit na nohy svoji bankrotující firmu. Oprášil proto starý římský svátek a nazval ho Dnem zamilovaných – a jeho společnost ztrojnásobila zisky.

Valentýn mě nezajímá… ale dárečkem nepohrdnu

Ať už patříte k oněm 25 % nebo ne, vězte, že i těm nejzarytějším odpůrcům Valentýna udělá radost, když si na ně někdo vzpomene. Říká vaše přítelkyně, že Valentýn ji nezajímá a že jí rozhodně nemusíte nic dávat? Pak bychom vám zřejmě měli poradit s výběrem elegantního spodního prádla, které podtrhne její krásu. Říká váš přítel, že Valentýn ho nezajímá? Překvapte ho v sexy prádle a uvidíte, jestli mluvil pravdu!

Fleur de Santé

Ženy na Valentýna nic nechtějí. Alespoň to říkají. Dá se jim věřit? FOTO: kimberlygarland

Dárky nakupte online. Vyplatí se to.

Kvalitní spodní prádlo koneckonců není utrácení, je to investice. A při jeho výběru je vždycky důležité si nikde nepřidávat ani neubírat. Pak se Vám určitě podaří koupit si spodní prádlo i online – krásná je třeba kolekce Soireé, které kromě prádla ukrývá i sexy punčochy, rtěnku nebo luxusní parfém v elegantním flakonku s černou krajkou.

Svátek svatého Valentýna: Odkud se vzal?

Ve starověkém Římě slavili svátek Lupercalia, kdy si mladí muži tahali z „urny lásky“ jména dívek, které se v následujícím roce měly stát jejich milenkou. Tenhle svátek musel být obzvlášť tíživý pro římské vojáky – ti měli za vlády císaře Claudia II. zakázáno se oženit. Praktické nařízení mělo zaručit, aby byl voják schopen vyrazit kdykoli do boje a neměl potřebu zůstávat u své rodiny. Jediný kněz byl ochotný oddat láskou poblázněné vojáky i přes zákaz císaře. Jmenoval se Valentýn a za svou láskyplnou činnost byl 14. února popraven.

Fleur de Santé

Spodní prádlo z kolekce Soireé můžete zkombinovat i sparfémem a doplňky. FOTO: Fleur de Santé

Pokud se chcete pustit do výběru prádla, pamatujte, že správné prádlo vám nejen krásně vytvaruje postavu, ale také ovlivní vaše zdraví.  Bolesti zad z nevhodných podprsenek řeší každoročně tisíce žen – váha prsou by totiž měla spočívat na hrudníku, ne na ramenou. Věřili byste, že až 80% českých poprsí je nuceno setrvávat v nepadnoucích podprsenkách? Módě se nevyplácí podléhat ani v případě dámských kalhotek. Ty by měly umět podtrhnout přednosti postavy a naopak zamaskovat její nedostatky. Pozornost je nutné věnovat také materiálu a to i tehdy, když vybíráte valentýnské prádlo!

Nový parfém? Důkaz lásky pro každou ženu

Ať už je Valentýn nebo ne, dokonalým dárkem pro každou ženu je voňavý parfém. Nemusíte hned nakupovat drahé značky, existují i méně známé parfémy, které přitom voní naprosto luxusně. Takovým je třeba parfém Crystal Glam, v jehož něžném flakonku najdete 3 exkluzivní krystalky Swarovski. Ryze ženský parfém voní po malinách a čokoládě.

Fleur de Santé

Parfém Crystal Glam v sobě ukrává exkluzivní krystalky Swarovski. FOTO: Fleur de Santé

Kosmetika s přírodními výtažky? To pravé pro NI i pro NĚJ

Kvalitní kosmetikou nikdy nic nezkazíte. Rovnou ale zapomeňte na kosmetiku z drogérií - je plná chemie a to Vašemu tělu nic dobrého nepřidá. Zaměřte se na kosmetiku, která je inspirovaná přírodou. Vybírat můžete třeba z nabídky skandinávské kosmetiky Fleur de Santé, která už více než 30 let vyrábí kosmetiku s přírodními výtažky.

Až budete s mašlí kolem krku čekat, až se váš muž vrátí z práce, pamatujte, že intimní osvětlení vaše křivky zjemní ještě víc a sklenka vína vám dodá odvahu být ta nejsvůdnější žena na světě. A pak už vůbec nezáleží na tom, jestli je 14. února.

 

Jak na to? Čtěte dál:

Inspirujte se v dalších článcích!

Autor: Viola Kratochvílová a Fleur de Santé

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama