Skandální ceny hotelů. Kde najít ty nejnižší?

Kolegyně z práce jede na úplně stejnou dovolenou jako vy, ale platí za ni polovinu. Jak to? Internetu vládnou recenze zákazníků a srovnávače cen, a Češi už konečně objevují ve světě tolik populární srovnávače hotelů. Dnes totiž existují i takové, které vám ušetří doslova tisíce korun.
Za tuhle pláž už nemusíte platit nemístné částky – s vyhledávači hotelů můžete ušetřit až 80%
Za tuhle pláž už nemusíte platit nemístné částky – s vyhledávači hotelů můžete ušetřit až 80%
HotelsCombined.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

My Češi šetříme rádi. Slevové portály na nás proto chrlí zdánlivě výhodné nabídky dovolené každý den a my ochotně platíme částky, které jsou prý "extrémně nízké". Abyste ale platili opravdu nejnižší cenu, nemusíte čekat na slevu – stačí si vybrat hotel a nejlepší nabídku si jednoduše najít na internetu. Jak? Ceny hotelů si můžete přehledně porovnat v rozsáhlých srovnávačích.

Bydlíte ve stejném hotelu, ale za polovinu

Pokud také patříte mezi ty, kteří nepotřebují dozor cestovní kanceláře, ale rádi si vyberou hotel a jeho cenu podle sebe, ušetříte dnes velké peníze. Nejen že nebudete platit zbytečné provize cestovce, navíc si díky novým srovnávačům hotelů najdete zvolený hotel za nejnižší ceny na trhu. Neslevíte tak přitom ze svých požadavků, vyberete si přesně to ubytování, jaké chcete, a navíc si přečtete řadu recenzí.

hotlescombined.com

Stejný hotelový pokoj, jiná cena. Srovnávače cen teď umí porovnat i ceny hotelů. FOTO: HotelsCombined.cz

Hledej hotely v mobilu

hotlescombined.com

Stáhněte si tuhle zajímavou mobilní aplikaci a hledejte si nejlepší hotely přímo ve svém telefonu. Přehledně tak najdete nejnižší cenu, nejlepší pokoj a nejkrásnější výhled z okna kdykoli na svém telefonu.

Srovnávačů hotelů na českém internetu najdete víc, nově i ten zatím nejkomplexnější a navíc celý v češtině a zdarma – portál australské společnosti HotelsCombined slaví obrovský úspěch po celém světě. Důvod je jednuduchý – na jednom webu se podařilo shromáždit 2 miliony hotelových nabídek ve více než 120 000 destinacích. Navíc tím, že do projektu je zapojena řada států, je tenhle srovnávač k dispozici ve 39 jazycích a podporuje 120 měn, takže vám ukáže ceny v korunách a vy nemusíte nic složitě přepočítávat.

V případě HotelsCombined.cz jde o cenu včetně všech poplatků. Jakmile si pak vyberete hotel a příslušný typ pokoje, přesměruje vás vyhledávač na stránku, kde si hotel můžete přímo zarezervovat. Co je na celém portálu opravdu dobré, jsou pak hodnocení jednotlivých hotelů, která vám mnohdy napoví o kvalitě služeb nejvíc.

hotlescombined.com

Najít nejlepší hotel za super cenu v Hong Kongu? Máte ho na jedno kliknutí. FOTO: HotelsCombined.cz

Srovnávače hotelů: novinka, která funguje

hotlescombined.com

Jak fungují srovnávače hotelů? Podobně jako databáze slevových portálů nebo srovnávače cen typu Heuréka. Rozsáhlý srovnávač hotelů HotelsCombined.cz za vás zdarma a okamžitě vyhledá dostupné hotely ve vybrané lokalitě a porovná jejich ceny. Obrovská databáze srovnává výsledky ze všech cestovatelských stránek jako jsou Expedia, Hotels.com, Booking.com, Agoda a mnohé další, takže jedním kliknutím ušetříte opravdu hodně času a ve výsledku i peněz.

Srovnáte si cenu, ale tím to nekončí...

  •  Zkušenosti k nezaplacení – stalo se vám také, že vás ubytovali v pokoji bez okna, po stěnách lezli mravenci a pokojová služba pravidelně šacovala vaše kufry? Díky hodnocení hotelů na hotelscombined.com si přečtete reference od běžných zákazníků, ne žádné reklamní slogany.
  • Vyberete si nejvýhodnější cenu – ne každý má VIP karty anebo hollywoodské filmy ve svém repertoáru. Dnes už konečně nemusíte platit za ubytování v hotelu horentní sumy – díky vyhledávačům cen hotelů si najdete tak nízkou cenu, za kterou ve stejném hotelu bydlí i Tom Cruise.
  • Jak daleko je centrum? – díky chytrému vyhledávání a filtrování výsledků se vám už nestane, že byste si vybrali hotel, který je kdesi na periferii – můžete si totiž seřadit hotely i podle jejich vzdálenosti do centra nebo různých památek a atrakcí.

Takže to jde – cestovat levněji, a přitom nijak neslevit ze standardů své vysněné dovolené. Nemusíte jet pod stan s krosnou, potit se v autobuse a pak bydlet ve špinavém kempu. Můžete si dopřát vysněnou dovolenou v místě, které si vyberete, jenže s obrovskou slevou. Provozovatelé portálu HotelsCombined slibují, že s nimi ušetříte až 80 %, a to už je pořádný rozdíl. Peníze si pak schováte na suvenýry z cest a exotické zážitky. Stačí jen vědět, kde hledat, a pak klidně vyrazit na bílou pláž lemovanou kokosovými palmami.

Oblíbený srovnávač hotelů můžete sledovat i na Facebooku!

 

Chcete se dozvědět víc zajímavosti?

Inspirujte se v dalších článcích!

Jak na dokonalý steak? Bez chytré kuchyně to nejde!

Chytrá řešení do atypického bytu: Zařiďte si byt účelně!

Autor: Viola Kratochvílová a HotelsCombined.cz.

Reklama
Reklama