S dětmi na dovolenou? Zabavte je už v autě!

Zná to určitě každá máma: celý rok se těšíte na to, jak s rodinou vyrazíte na letní dovolenou. Jenže příprava na dovolenou, všechno chystání a balení padne na Vás. Když pak konečně vyrazíte, je potřeba děti rychle zabavit, abyste si odpočinula i vy. Jak na to? Pořiďte jim multifunkční přehrávač!
Fórum Prima Love - hptronic - Obrázek 2
Fórum Prima Love - hptronic - Obrázek 2
hptronic.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nic jste nezapomněli? Máte všechno? Vypnula jste žehličku? A zamknula garáž? Čeká Vás sice dovolená, ale její začátek bývá mnohdy velmi stresující. Abyste si užili co nejpohodlnější cestování i pobyt, vyzkoušejte několik osvědčených tipů. Díky nim zabavíte děti už v autě a začnete si užívat volna mnohem rychleji.

Jak zabavit děti během cestování? Chce to filmy!

Nejjednodušší způsob jak zabavit a utišit dítě při cestování, je vzít mu do automobilu jeho oblíbenou hračku nebo třeba obrázkovou knihu. Vždy záleží na věku dítěte, zda si bude prohlížet obrázky a rozpoznávat věci kolem cesty, nebo si číst napínaný příběh z dobrodružné knihy. Pokud už ale knížky ani plyšáci nestačí, sáhněte po multifunkčním přehrávači – přenosný přehrávač, na kterém si můžete pustit film nebo pohádku na DVD, zabaví děti i puberťáky.

eproton.cz

Zabavte dítě už v autě: na zadní stranu opěrky umístíte přernosný přehrávač a máte klid. FOTO: Hyundai

Zařiďte dětem Večerníček i na dovolené

Jak dopadne Křemílek s Vochomůrkou? Pokud jedete na delší pobyt a Vaše děti nemůžou žít bez pokračování Večerníčku, zachrání vás opět přenosný přehrávač. Oblíbený pořad nebo film můžete sledovat, pokud si vyberte přehrávač s DVB-T tunerem - poslouží vám pak totiž také jako přenosný televizor. Některé modely přenosných DVD přehrávačů umí pak díky funkci Record Ready digitální televizní vysílání také nahrávat na flash disk. Samozřejmostí je schopnost přehrávat hudbu, a to jak z DVD nebo CD, tak z flash disku.

Na dovolené ale tenhle univerzální přehrávač oceníte ještě mnohokrát. Třeba když si chcete večer po celém dni focení prohlédnout nově pořízené fotky. Stačí vytáhnout svoji SD kartu z fotoaparátu a vložit ji do vstupu v přenosném přehrávači. Můžete si tak pořízené fotografie prohlédnout na větší obrazovce a znovu si tak připomenout hezky prožitý den.

eproton.cz

Přehraje video, DVD, CD i mp3 i fotky a umí přijímat TV signál. Na dovolenou to pravé. FOTO: Hyundai

Zapojíte i v autě

A když jste mimo civilizaci? Přenosný DVD přehrávač hraje zhruba 2 hodiny bez připojení do elektrické sítě. V příslušenství je samozřejmě kabel pro zapojení do elektriky a praktický kabel pro použití v autě pro zapojení do 12 V zásuvky, ideální na delší cesty.

Většina přenosných DVD přehrávačů je vybavena otočným displejem, který můžete otočit a položit na spodní část, takže se dítě nedostane k ovládání a také s ním také lépe manipuluje. Pokud však chcete, aby vaše dítě DVD přehrávač vůbec nedrželo, využijte brašnu pro uchycení přenosného DVD přehrávače, která připevní přehrávač na zadní část předních sedadel.

Hyundai

Netahejte s sebou na dovolenou všechny přístroje - tenhle univerzální přehrávač je zastoupí všechny a navíc ho můžete nabíjet v autě. FOTO: GoGEN

 

Chcete jet na dovču a nemáte peníze? Čtete dál!

Autor: Alena Babicová a ePROTON.cz

Reklama
Reklama