Nedostala to, co chtěla? Po čem ženy touží?

Co ty ženy vlastně chtějí? Taky vás napadla tahle otázka, když vaše žena nebo přítelkyně nad vaším skvělým dárkem jen protočila oči? Odpověď je přitom až zázračně snadná. Žena chce být překvapená, okouzlená a hlavně chce dostat něco, co jí budou závidět kamarádky.
FOTO: loveyourpurse.com
FOTO: loveyourpurse.com

reklama

Rozhodně zapomeňte na praktické dárky. Vaše žena, stejně jako většina žen, praktické dárky přímo nenávidí, proto ji sadou keramických nožů nebo domácí pekárnou opravdu nepotěšíte. Úplně se vyhněte danajským darům, jakými jsou vysavače nebo dokonce čistící prostředky. Chcete vědět, co by si letos opravdu přála najít pod stromečkem? Poslouchejte ji.

Když nevíte kudy kam

Lámete si hlavu s tím, co přesně koupit? Zamyslete se nad tím, o čem vaše žena mluví, co ji zaujalo při listování posledním dílem časopisu pro ženy (hned za tím receptem na řízky na ruby bylo přece něco, co se jí líbilo), u které výlohy se zastaví pokaždé, když se vracíte z města domů. Stále nevíte? Pak zvedněte telefon a zavolejte její nejlepší kamarádce nebo sestře, ta vám určitě poradí, a když budete mít štěstí, půjde s vámi dárek i ráda vybrat.

 

Místo domácího mazlíčka kupte přítelkyni králičí kabelku. FOTO: modnidoplnky.cz

Ježíšek se nesplete, když pod stromeček nadělí elegantní kabelku. Ukažte mi ženu, která by je nezbožňovala. Když už se rozhodnete pro kabelku, volte raději tu z přírodní kůže. Kvalitní kožené kabelky jsou dobrou investicí a narozdíl od kabelek ze syntetiky vydrží i několik let bez porušení. Kupte kabelku a stanete se mužem roku.

Jak pečovat o koženou kabelku?

Přírodní kůže je materiál, který vám při správné péči vydrží i několik let. Stačí jen dodržovat několik jednoduchých zásad:

  • chraňte kabelku před ostrými předměty
  • nenechávejte ji dlouho na přímém slunci nebo v blízkosti topných těles
  • pokud vám kabelka zmokne, otřete ji suchým hadříkem a nechte volně oschnout
  • 1x za 2 měsíce kabelku impregnujte sprejem k tomu určeným

Módní doplňky – to je to pravé ořechové

Pro kabelky a jiné módní doplňky mají ženy prostě a jednoduše slabost. Toho jsou si obchodníci dobře vědomí, proto před svátky praskají jak kamenné, tak internetové obchody s módními doplňky ve švech. Stačí si jen vybrat. Jsou snad libo hodinky nebo stylový deštník? Dalšími oblíbenými doplňky jsou dámské peněženky, které může Ježíšek, má-li dostatečný budget, kombinovat s nákupem právě zmíněné kabelky.

 

Peněženky jsou vhodnými dárky nejen pro ženy, ale i pro jejich mužské protějšky. Luxusní kožená portmonka, do které dá váš muž vše od peněz přes doklady až po vizitky a přitom se mu peněženka stále vejde do kapsy u kalhot, to je dárek k nezaplacení. Pokud víte, že nerad nosí všechny tyto věci dohromady, kupte mu menší peněženku a k ní pouzdro na doklady a na vizitky.

Dát svojí partnerce peníze, ať si koupí něco na sebe? Zapomeňte! Lepší je peněžeka... FOTO: modnidoplnky.cz

Víte, jak vybrat vhodný batoh?

Batohy můžete vybírat podle několika kritérií. Před nákupem si ujasněte základní body:

  • Účel použití batohu – do města, sportovní, školní, do práce nebo na běžné nošení?

  • Velikost batohu – co všechno se do něj musí vejít? Notebook, knihy, svačina?

  • Pro koho (barva a styl) – Pro mladou studentku nebo pro mladého muže?

Batoh – přesný dárek pro sportovně založené

Vybíráte-li dárek pro vaši dceru či syna, porozhlédněte se po opravdu trendovém batohu. Mladí lidé dávají batohům přednost, nejen proto, že se to teď prostě nosí, ale také proto, že jsou velmi praktické. Například batohy Dakine jsou jedněmi z nejoblíbenějších batohů a můžete si mezi nimi vybrat ten pravý z mnoha barevných a tvarových variant.

Batoh nemusí mít jen sportovní outdoorový vzhled - dnes seženete i elegantní batohy pro ženy. FOTO: modnidoplnky.cz

Batohy se už dávno nehodí jen pro cesty do školy nebo na sportovní výlety. Zahoďte tašku přes rameno, pořiďte si stylový batoh na notebook a můžete s ním chodit klidně do kanceláře nebo na pracovní schůzky. Kromě toho, že budete opravdu in, navíc budete šetřit vaše záda.

 

Ať už jste se rozhodli pro nákup jakéhokoliv dárku, pamatujte především na to, že Vánoce jsou svátky klidu a míru a nejlepší na nich je právě čas strávenými s vašimi blízkými. To, že jim uděláte radost bezvadně vybranými dárky, je jen vedlejší, ale velmi příjemný bonus.

Čtěte dále:

Inspirujte se v dalších článcích!

Autor: Vivantis a.s a modnidoplnky.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!