Jak se stát štíhlou sexbombou? Stačí správně vymalovat

Napadlo vás někdy, že jedním z viníků neúspěšných pokusů o zhubnutí může být špatná barva zdí v kuchyni? A že ta samá příčina v ložnici možná způsobuje ochladnutí partnerova zájmu? Jak tedy vymalovat tak, abychom zhubli do plavek a partner se stal dravým zvířetem?
Fialová by v ložnici určitě neměla chybět. Stačí v podobě decentního prvku. Foto: Dr Aadal Nayyar
Fialová by v ložnici určitě neměla chybět. Stačí v podobě decentního prvku. Foto: Dr Aadal Nayyar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Začněme hubnutím. Nejlépe nám v něm pomůže, pokud kuchyň vymalujeme takovou barvou, která podporuje trávení. Ano, čtete dobře, i takovou moc mají barvy. Pro zlepšení trávení a vůbec dobrý pocit při stravování nejeden magazín o bydlení doporučuje žlutou.

Modrá s knedlíky zatočí

Pokud chceme hubnout pomocí celkového omezení přísunu kalorií, asi se nebudeme v jídelní místnosti příliš zdržovat. To usnadňují tmavé barvy. Působí na naše smysly trochu depresivním dojmem, takže se podvědomě sníží chuť trávit v jídelně hodně času. Tady ale hrozí nebezpečí, že změníte své stravovací návyky a začnete stolovat v úplně jiné, světlejší místnosti. Třeba na vaně v bíle vykachlíkované koupelně.

bydlíme kvalitně

Tato kuchyně by podle odborníků měla pomoci zhubnout. Foto: Ohua88.com

Vůbec nejpříznivější volbu pro redukci váhy znamená modrá. Jejím nejcennějším dopadem je tlumení chuti k jídlu. Navíc uklidňuje a ukolébává, takže nemáme sílu vstát a přidávat si pár koleček knedlíků navíc. Modrá je zkrátka dobrá, dokonce nejlepší!

Bílá. Komu by se nelíbila?

Přes rostoucí oblibu všech možných divočejších barev se bílá stále drží na žebříčku popularity malování interiérů velmi vysoko. Není divu. Navozuje totiž představu čistoty. Když už tedy nestíháte uklidit, pomohou dojem uspořádanosti budit alespoň bílé zdi. Kromě toho také zesiluje účinky barev, s nimiž je kombinována. Modro–bílá kuchyň tak může napomoci ztrátě přebytečných kilogramů ještě více než čistě modrá!

Chtěli byste vědět více o tom, jak fungují barvy v bytě? Sledujte články portálu Bydlimekvalitne.cz.

bydlíme kvalitně

Chcete, aby přešly myšlenky na stoly plné masa? Zkuste vymalovat! Foto: public-domain-image.com

Naopak s oranžovou bychom to v místnosti určené pro stolování pěkně vyvedli. Má úplně opačný efekt než modrá.  „Oranžová - to je chuť k jídlu a ke komunikaci. Právě proto ji často volí i majitelé restaurací do svých podniků. Člověk tam stráví více času a sní více jídla,“ píše magazín Bydlimekvalitne.cz.

V ložnici přiznejte barvu. Nejlépe fialovou

Ano, průzkumy ukazují, že nejčastěji mají partneři chuť na sex ve fialově vymalovaných místnostech. Fialová rozvíjí představivost a evokuje luxusní, osobitý dojem. Ale pozor, neberte to doslova. Jestliže se ihned chopíte válečku, změníte barvu ložnice a pro jistotu po místnosti ještě poházíte květy bodláku a obaly od oblíbené čokolády, aby fialová smršť zapůsobila naplno, musíme vás zklamat. Takhle jednoduše to nepůjde. K dosažení kýženého efektu u partnera či partnerky toho budete muset předvést mnohem více.

bydlíme kvalitně

Fialová barva přeje sexu, ale pokud se raději vyspíte, zvolte šedou. Foto: batwatrail.com

Mějte ale na paměti také odvrácenou stranu fialové. Kromě sexuálního apetitu (podle průzkumu se partnerské hrátky odehrávají ve fialové ložnici čtyřikrát častěji než jinde) svědčí tato barva také klidnému spaní. Jestliže tedy zapůsobí oba aspekty najednou a vy uprostřed postelové zábavy usnete, partner nebo partnerka vás určitě nepochválí.

Netušili jste, kde hledat informace o bydlení a široké škále problémů s ním spojených? Teď už to víte!

Nežárlete na souseda, raději přemalujte stěny!

Velmi dobrého stimulátora najdeme i ve žluté. Ta probouzí radost, štěstí, dráždivost a vzrušení. Ale pozor, každá barva má svá pro a proti. K negativním vlastnostem spojeným se žlutou patří žárlivost, nedůvěra, zrada a faleš, které v ložnici rozhodně nechceme.

O dráždivosti a vzrušení v žádném případě nemůže být řeč v šedé a v zelené ložnici. Těmto barvám bychom se rozhodně měli v místě, kde spíme, vyhnout. Tedy pokud nechceme dosáhnout nirvány skrze sexuální odříkání, v tom případě šedozelené stěny vřele doporučujeme.

bydlíme kvalitně

Přes všechny poučky vybavíte byt nejlépe tak, jak to vyhovuje vám samotným. Foto: Skyknight Beoulve

Neberete ovšem tyto rady jako univerzální všelék. Vymalování jen doplňuje ostatní prvky, které napomáhají dosáhnutí kýženého cíle, takže nečekejte, že druhý den po změně barvy jídelny se probudíte o dvacet kilo lehčí. Bez dopomoci tradičních metod hubnutí to bohužel nepůjde.

 

Jak na to? Čtěte dál:

Inspirujte se v dalších článcích!

Jak se chovat na sjezdovce? Jako když řídíte auto, říká právník

5 nejčastějších chyb na webu. Děláte je taky?

Autor: Jan Švestka a Bydlimekvalitne.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama