Znáte 4 nejlepší (ne)kamarádky z Hollywoodu?

V sobotu na Prima Love uvidíte kanadský thriller Nejlepší kamarádky, který vypráví o ženském přátelství na nože. Dost často se stává, že slavné ženy se přátelí navzájem, ještě častěji se z nich pak stávají nepřítelkyně číslo 1.
Zlatý holky
Zlatý holky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mladá Amy je štěstím bez sebe, když zjistí, že se vedle ní do domečku nastěhuje stejně stará žena. Amy má malé děti a nová kamarádka je pro ni vysvobozením ze samoty do chvíle, než přijede nerudný manžel z práce. Ty dvě se hodně brzy stanou nejlepšími kamarádkami, ale Amy netuší, že její souputnice ji vlastně nenávidí a kuje dost strašidelné plány.

Thriller Nejlepší kamarádky uvidíte na Prima Love ve 20.15 již tuto sobotu!

Nejlepších kamarádek je plný svět, umějí si pomáhat, ale když se stanou nepřítelkyněmi, znamená to třetí světovou válku. V showbyznysu se to stává o dost častěji. Podívejte se na to, jak se z bývalých nejlepších kamarádek stávají nepřítelkyně.

Paris Hilton a Nicole Richie

Zlatý holky - Obrázek 2
Zlatý holky - Obrázek 2

V šestnácti slavná dědička hotelového impéria Hilton a její kamarádka, neméně slavná dcera zpěváka Richieho, bez sebe nedali ani ránu, a dokonce spolu i podnikaly. Na Prima Love jste mohli sledovat i jejich reality show Zlatý holky, která stála na tom, jak bohaté holky k chudým rodinám přišly. Pak přátelství skončilo. Zlí jazykové tvrdí, že Nicole ukazovala svým přátelům porno video Paris, což Paris asi pochopitelně naštvalo.

Taylor Swift a Katy Perry

Tak mladá a už tak úspěšná. Taylor Swift je nejvlivnějším umělcem.
Tak mladá a už tak úspěšná. Taylor Swift je nejvlivnějším umělcem.
profimedia.cz

Jestli můžeme vzít jed na to, že se v hudebním průmyslu někdo opravdu nenávidí, tak to je Katy Perry a Taylor Swift. Krom toho, že se poslední roky střídají na místě nejvíce výdelečných zpěvaček za uplynulý rok, vypadá to, že jejich nevraživost vychází možná ze společného partnera (John Mayer). Katy Perry si však neodpustí ani poznámky vůči Taylor Swift na Twitteru jako například v nedávné kauze s bývalým přítelem Taylor, DJ Calvinem Harrisem.

Britney Spears a Christina Aquilera

Britney Spears asi nenašla vhodnější kandidátku, a tak se modelkou pro vlastní kolekci stala sama.
Britney Spears asi nenašla vhodnější kandidátku, a tak se modelkou pro vlastní kolekci stala sama.
Instagram Britney Spears

Popové princezny devadesátých let se sice potkávaly jako děti v Disney Clubu třeba společně s Justinem Timberlakem, ale jejich dětské přátelství dlouho nevydrželo. Nejdříve v showbyznysu zabodovala šestnáctiletá panna Britney, zanedlouho přišla zlobivá Christina připomínající poběhlici z Perlovky.

Paris Hilton a Kim Kardashian

Kim Kardashian Foto: Kim KardashianFoto: dailymail.co.uk

Překvapuje vás toto spojení, protože jste je společně nikde neviděli? Showbyznysoví fajnšmekři si ale moc dobře pamatují na reality show Paris Hilton, která ukazuje svůj dům a hlavně svůj bohatý šatník. V šatníku stojí tehdy osmnáctiletá "kamarádka" Kim Kardashian. Podle rozkazů, které jí však Paris Hilton dává, to vypadá spíše na to, že Kim byla její "otrok" šťastný za to, že jí Paris věnovala pohled. A možná byla vděčná i za to, že se díky Paris objevila v televizi, protože o několik let později to byla právě Kim Kardashian, jež ovládla americký žánr reality show.

Sledujte thriller Nejlepší kamarádky v sobotu na Prima Love ve 20.15!

 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama