Žena závislá na svých vlasech. Má je šest metrů dlouhé!

Dokument Nejšílenější úchylky odhalí další ženu, která ujíždí na svém vzhledu. Zatímco některé střídají účesy jako měnící se počasí, Asha by svoje dredy nikdy nevyměnila. Je totiž závislá na svých 640 cm dlouhých vlasech...
Nejšílenější úchylky: závislá na svých vlasech
Nejšílenější úchylky: závislá na svých vlasech
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Asha je sedmačtyřicetiletá Afroameričanka, která si zakládá na svých vlasech a jejich pěstění. Její ozdoba měří neuvěřitelných 640 cm. Neustále svou hřívu nosí v náručí, češe ji a čistí. Svoje dredy zásadně oslovuje "bejby."

Kromě toho, že se o své vlasy stará pět hodin denně, jejich kosmetická péče ji vyjde pěkně draho. Za měsíc totiž na svých šest metrů dlouhých vlasů spotřebuje dvacet čtyři lahviček šamponů.

Náročné vlasy nejsou jen na jejich udržování, ale hlavně pro samotné tělo této Američanky. Tíha vlasů jí způsobila problémy s krční páteří. Lékaři ji varují, aby svoje vlasy dramaticky zkrátila, jinak se její zdravotní stav bude jen horšit. Asha například nemůže se synem ani na různé atrakce. Na hlavu se jí nevejde ochranná přilba. Navíc hrozí, že se vlasy někam namotají.

Nejšílenější úchylky: dredy dlouhé šest metrů

Žena závislá na včelím bodnutí

Třiapadesátiletá Margaret má zase neuvěřitelnou potřebu včelího bodnutí. Všude má s sebou ve sklenici včely, a když to na ni přijde, nechá si dát žihadlo. Tento způsob života je velmi ojedinělý a ženu značně omezuje. Margaretiny cesty jsou samá zastávka, protože má co chvíli potřebu nechat se bodnout. Blízcí obou žen jsou znepokojeni a posílají je k lékařům. Naše „úchylkářky“ jsou však neoblomné, nehodlají se změnit...

Sledujte Nejšílenější úchylky ve čtvrtek ve 21.20 na Prima love!

Nejšílenější úchylky- vytahování vlasů

Úchylky: Vkrádá se do cizích domů, aby mohl vytahovat vlasy z odpadu

Skleničky bez šampaňského

Co všechno dokážou lidé sníst: Sklo, molitan, popel...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama