Žena se sprchuje jednou za měsíc. Kdysi ji ve sprše zneužili!

Dokázali byste se vzdát rodiny a přátel a vyměnit je za vlhčené kapesníky? Ne? Riah to udělala. Nemůže si pomoct. Stojí však za tím nehezké vzpomínky z minulosti, kdy byla zneužívána. Její příběh uvidíte dnes na Prima love v 18.55!
Toaletní papír nemusíte používat jen na jednu věc...
Toaletní papír nemusíte používat jen na jednu věc...
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl Nejšílenějších úchylek vám ukáže dva příběhy, při kterých vám zatrne… Žena, která se sprchuje sotva jednou měsíčně, devatenáctiletá dívka Brea pro změnu jí obyčejný písek!

Riah použije kolem 500 ubrousků denně!

Riah je 43 let. Už 25 let je závislá na otírání se vlhkými dětskými ubrousky a má je úplně všude. Není divu, že její přítelkyni to už začíná hodně vadit: „Neujdu ani 60 centimetrů, abych nenašla balíček. Ovládlo to náš život, já už to neunesu!“ Riah denně stráví 2 hodiny otíráním se, použije kolem 500 ubrousků denně – za dobu její závislosti je to neuvěřitelné množství 4 500 000 ubrousků! Její závislost vznikla v jejích 15 letech, kdy byla těžce zneužívaná. Vše začalo sprchou před tím a po tom… „Jak slyším zvuk sprchy, mám strach, ten zvuk mi všechno vrací.“ Riah se sprchuje většinou až po několika měsících, a to musí být v koupelně někdo s ní. I přes otírání se ubrousky má pocit, že je stále cítit.

A tak z domu odchází třeba jen jednou za týden, neúčastní se akcí své dcery Katie, vzdala se přátel a pocit izolovanosti narůstá. Kam až dovede Riah její fobie ze zvuku sprchy a neovladatelná posedlost otíráním se ubrousky?

Riah však není sama, která si z otřesného traumatického zážitku vytvořila závislost, která jí "pomáhá" se s tím vyrovnat. Bohužel špatným způsobem. Jiná mladá dívka si vypěstovala závislost na polštáři, protože prožila něco podobného jako Riah.

Nejšílenější úchylky- Tamara a polštář

Opravdu podivná úchylka: Se svým polštářem chodí i do kina

A dovedete si představit, že si na pískovišti, kam se zaběhnou vyvenčit psi, naberete do dlaně písek a zrníčka budete pojídat? 19letá Brea jednou omylem písek snědla, a už pět let od té doby ho jí. Je jí jedno, že může být plný parazitů, líbí se jí jeho křoupání. „Má oblíbená kombinace písku je, když ho smíchám se žvýkačkou, je to vynikající!“ Zdá se vám to nechutné? Dali byste si snad raději k jídlu pilník ze smirkového papíru? A jak jsou asi tyto věci „prospěšné“ lidskému zdraví?

Nejšílenější úchylky, Prima love, čtvrtek po půlnoci.

Sheyla

Nejšílenější úchylky: Je závislá na svých prsou!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Úchylky na Love: Lidé sní všechno, dokonce i kočičí chlupy!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama