Zemřela legenda z Chůvy k pohledání!

Herci z bláznivého sitcomu, který má v Čechách stále velkou oblíbenost, se musí smířit se smrtí jednoho z kolegů. Co se stalo?
Chůva k pohledání je stále oblíbeným seriálem
Chůva k pohledání je stále oblíbeným seriálem
archiv/Twitter

Určitě si všichni pamatujeme na trochu ztřeštěnou babičku Yettu, která na všechno a všechny zapomíná. Herečka Ann Morgan Guilbert ve svých úctyhodných osmdesáti sedmi letech zemřela, to potvrdila její dcera. Ačkoliv si Guilbert zahrála v mnoha amerických seriálech a sitcomech, čeští diváci mohli znát právě díky roli senilní babičky, která sem tam přijde navštívit dům Fran.

S herečkou se rozloučili na sociálních sítích i hlavní hvězdy seriálu jako je Fran Drescher a také její seriálový manžel, představitel boháče Maxe Sheffielda, Charles Shaughnessy. Většina jejích bývalých hereckých kolegů vzpomíná na to, jak byla Ann Guilbert extrémně vtipná.

Yetta
Yetta
archiv/Twitter

„Taková skvělá herečka! Děkuji ti, Annie. Děkuji ti za všechen smích. Doufám, že teď už je rozesmáváš tam nahoře v nebi,“ napsala Fran Drescher.

„Odpočívej v pokoji, Ann Guilbert. Děkuji ti za všechen smích a hezké okamžiky. Budeš mi chybět.,“ vyjádřil se na Twitteru i představitel Maxe Sheffielda.

Chůvu k pohledání uvidíte na Prima Love každý den v 15.15 a 19.45.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama