Ze života seriálové hvězdy: Stana z Castla na zabití jela na svatbu přes půl světa

Řadu zážitků ze své další cesty, sdílela se svými fanoušky představitelka Kate Beckett Stana Katic. Kam se sympatická Kanaďanka vydala tentokrát? Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.
Stana relaxuje
Stana relaxuje
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vzhůru na oslavu lásky

Jako další cestovatelský cíl si Stana vybrala Turecko – a zdá se, že ji řádně okouzlilo. Na svůj instagramový účet totiž během posledních dnů přidala řadu nových fotografií. Osmatřicetiletá herečka se navíc do Turecka vydala za speciálním účelem – oslavit svatbu přátel a setkat se s řadou kamarádů z různých zemí světa. A zdá se, že se jednalo o náramně vydařenou akci.

Stana navíc, jak je jejím dobrým zvykem, svou cestu řádně zdokumentovala a se svými fanoušky se podělila o řadu věcí, které má ráda, například o fotky zvířat. A také pohodové momentky z hotelu, kde nechyběla dobrá káva. 

Seriálová herečka poslední dobou cestuje vysloveně kolem celého světa a svým fanouškům prostřednictvím Instagramu ukazuje jeho krásy. O krocích vaší oblíbenkyně vás informujeme pravidelně a na jejím profilu najdete fotografie nejen designu a veselých okamžiků z osobního života herečky, ale i cizí kultury a jejich atributy.

Smím prosit?

A co bude v úterním dílu Castle na zabití? Talentová soutěž! Právě na tu totiž chystají taneční číslo Ryan a Esposito a Castla to patrně také zajímá. Má však problém – Kate, s níž by rád vystoupil, trpí velkou trémou. A do toho samozřejmě přibude ještě nový případ, tentokrát z právnického prostředí.

Jak to dopadne?

Uvidíte už v úterý od 20.15 v dalším dílu seriálu Castle na zabití.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama