Z nového traileru s Channingem Tatumem stříká sex!

Nádech a výdech, budete to potřebovat. Channing Tatum je zpět v plné síle a víc sexy než kdykoliv dřív. Světlo světa totiž uviděl trailer k filmu Magic Mike XXL. Na Primě jste mohli vidět první díl s českým názvem Bez kalhot.
Magic mike xxl
Magic mike xxl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatímco máme všichni plnou hlavu filmového ztvárnění 50 odstínů šedi, v létě se na nás řítí další filmová premiéra plná sexu. Sice rozhodně ne takového jako s panem Grayem, ale i tak to bude stát za to!

Film Bez kalhot před třemi lety způsobil totální senzaci. Příběh o striptérech, kteří umí používat nejen tělo, měl po celém světě obrovský úspěch. Channinga Tatuma jste mohli vidět v hlavní roli kluka, který se živí striptýzem proto, aby byl co nejblíže svému snu stát se designerém. Jenže i k tomuhle snu jsou potřeba hlavně peníze. A Channing si vydělává tělem, nutno podotknout, že mu to jde moc dobře. 

A v létě se na nás řítí pokračování příběhu, který je takovou malou autobiografií samotného hollywoodského herce. Tu historku známe všechny, a až půjdete z kina, budete za ni děkovat bohu.

Podívejte se na nový trailer Magik Mike XXL, který přímo stříká mužstvím:-)

Prima Style - Magic Mike XXL Trailer
Prima Style - Playroom

50 odstínů šedi – Christian otevřel svoji erotickou hernu. Podívejte se!

 

Prima Style - 50 odstínů šedi stůl

Další komplet scéna z 50 odstínů šedi! Christian Grey svádí naivku

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama