Vyšetřovatelka Rizzoli bude ve čtvrtek v ohrožení života!

I do osobního života se zločin promítne jedné z hlavních hrdinek populárního seriálu. A půjde opravdu o hodně. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.
Rizzoli a Isles - Angie Harmon

Tajný nepřítel

Kolem Jane Rizzoli se dějí divné věci. Její kolegy i přítelkyni Mauru směřují k podezření, že schopné vyšetřovatelce někdo usiluje o život. A jedna z hlavních hrdinek, která jde jindy zločincům nemilosrdně po krku, je tak tentokrát zřejmě sama obětí.

O co mu jde?

Jedná se o zbrusu nového psychopata, nebo nepřítele, s nímž se potkala už v minulosti? Druhá možnost by nebyla nic překvapivého – Jane dostala za mříže spoustu zločinců, kteří touží po vykonání pomsty ať už vlastní rukou, nebo tím, že někoho instruují. Uf, uf!

Hraje se o čas

Šéf Vince Korsak má nicméně jasno v tom, že Jane Rizzoli, které už v minulé řadě život fatálně poznamenala kulka, je třeba ochránit tím, že ji postaví mimo aktivní službu. Tým se dává do pátrání, zatímco Jane pátrá v minulosti a snaží se připomenout si kdeco podezřelého… Kdo je tajemný násilník?

To uvidíte už ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama