Vyhrajte s filmem Zůstaň se mnou knižní předlohu a kosmetiku!

18. září přichází do kin snímek Zůstaň se mnou a vy můžete na webu Prima love soutěžit o pět balíčků jeho knižní předlohy a kosmetiky Mary Kay at Play! Nenechte si to ujít!
Zůstaň se mnou
Zůstaň se mnou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S americkým snímkem Zůstaň se mnou, kde hraje teprve sedmnáctiletý filmový objev Chloë Grace Moretz, můžete soutěžit o pět balíčků knižní předlohy a kosmetiky Mary Kay at Play (Paletka očních stínů a Paletka lesků na rty).

Zůstaň se mnou

Sedmnáctiletá Mia má všechno, o čem kdy snila – úžasnou rodinu, milujícího přítele a právě ji přijali na prestižní hudební školu. Stojí však před vážným životním rozhodnutím: Bude následovat svůj sen o kariéře violoncellistky, nebo dá přednost své lásce a zůstane s milovaným Adamem? V jedno zimní ráno se však všechno změní – Mia ztratí milované rodiče i bratra. Najednou vidí samu sebe, jak leží na nemocniční posteli napojena na přístroje a před očima se jí odvíjí celý život. Vidí všechny své blízké a hlavně Adama, prosícího, aby se vrátila k němu. Včera řešila svou budoucnost, dnes stojí před jedinou osudovou otázkou: Zůstanu?

Podívejte se na trailer k snímku:

Trailer Zůstaň se mnou

Co můžete vyhrát?

Kdo hraje hlavní postavu Miu ve snímku Zůstaň se mnou?

a) Chloë Grace Moretz

b) Jennifer Lopez

c) Kate Winslet

ODPOVÍDEJTE V TOMTO SOUTĚŽNÍM FORMULÁŘI

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama