Víte to? Kvůli představitelce Chůvy Fran šel někdo sedět na doživotí

Populární sitcom Chůva k pohledání se natáčel šest let a za ta léta získal spoustu fanoušků po celém světě. A to hlavně díky fenomenálnímu výkonu komičky Fran Drescherové, která ztvárnila hlavní roli potrhlé chůvy. Máme o ní pár faktů, které možná nevíte...
Profimedia
Profimedia
profimedia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chůvu k pohledání sledujete každý všední den v 19.40.

Prosadila si svou

Co se její nejslavnější role Fran Fine týče, tak producenti původně chtěli, aby byla hrdinka americko-italského původu, Fran si však prosadila židovský původ hlavní hrdinky. Zajímavostí však je, že během vysílání sitcomu v Itálii se Fran jmenuje Francesca a je Italkou.

Mladá nevěsta

V pouhých 21 se Fran Drescherová vdala za svého spolužáka ze střední školy Petera Marca Jacobsona. Rozvedli se v roce 1999, i nadále však prý zůstali dobrými přáteli a obchodními partnery.

Chůva k pohledání galerie - Obrázek 3
Chůva k pohledání galerie - Obrázek 3

Znásilnění a napadení a smrtelná nemoc

V roce 1985 zažila herečka a její přítelkyně loupežné napadení a znásilnění poté, co do jejího bytu vnikli zločinci. Drescherová o všem veřejně promluvila až po mnoha letech. Násilníka, který byl v té době v podmínce, poslal později soud na doživotí do vězení. V roce 2000 byla Fran také diagnostikována rakovina děložního čípku – naštěstí v raném stadiu.

Bojovnice

Fran se uzdravila a později se začala se angažovat v šíření informací o zdravotní péči. Stala se oficiální americkou zdravotní vyslankyní, která během svých cest po světě upozorňuje na nebezpečí, jež ohrožuje především zdraví žen. Je činná také v charitě bojující proti šíření AIDS a držitelkou několika ocenění za tyto aktivity.

Chůva k pohledání ve čtvrtek od 19.45 na Prima love.

Chůva k pohledání 2

Chůva k pohledání se vrací. Znáte ty nejlepší scény?

Drahá tchyně Květa

Co mají společného sitcomy Drahá tchyně, Chůva k pohledání a Peggy Bundová?

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

10 reakcí diváků, kteří zjistí, že končí Chůva k pohledání

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama