Ve středu se těšte na premiéru druhé série Sherlocka Holmese!

Ve středu na Prima love přivítáme další pokračování úspěšného seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Každou středu ve 20.15 diváci uvidí premiéru druhé serie kriminálního seriálu. Budeme odkrývat další vraždy, ale i tajemství slečny Watsonové!
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 4
Sherlock Holmes: Jak prosté, druhá řada - Obrázek 4
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Geniální podivín Sherlock Holmes (Johnny Lee Miller) a jeho věrná partnerka, doktorka Watsonová (Lucy Liu), pokračují ve vyšetřování zvlášť zapeklitých případů. Policejní kapitán Tobias „Toby“ Gregson (Aidan Quinn) a detektiv Marcus Bell (Jon Michael Hill) jejich pomoc vítají. Aspoň většinou.

Ve druhé sérii se dvojice neobvyklých, ale o to schopnějších vyšetřovatelů zaplete s precizně vypočítanou vraždou známého matematika, únikem tajných informací, mrtvým příznivcem S&M, temným podsvětím mafie, miliardářem se zabitou snoubenkou nebo tělem napěchovaným v sudu.

Sherlock dříve závislý na drogách se teď nechce vzdát Watsonové, a tak ji navíc začal učit detektivnímu řemeslu. Druhá řada seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté zároveň poodhalí roušku tajemství o tom, proč se dříve uznávaná chiruržka dočkala vykopnutí ze zdravotnictví. „Podle mě je skvělé, že se s tím svěří právě Sherlockovi a že se diváci konečně dozvědí něco víc, protože Watsonová nebývá zrovna otevřená,“ říká Lucy Liu.

Kromě toho se dvojice dostane do Londýna a na scéně se poprvé objeví Sherlockův starší bratr Mycroft, který se – aspoň podle Sherlocka – naschvál snaží dostat Watsonovou do postele.

 Podívejte se na Sherlocka Holmese: Jak prosté už tuto středu ve 20.15 na Prima love!

Sherlock Holmes: Jak prosté

Sherlock Holmes a Watsonová. Dají to někdy dohromady?

 Poznejte osudovou ženu Sherlocka:

V Sherlock Holmes: Jak prosté hraje Irene herečka Natalie Dormer

Znáte Irene Adler z Sherlock Holmes: Jak prosté?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama