Ve službách FBI uvidíte i hvězdu z Beverly Hills

Ve službách FBI Tiffani Thiessen slouží jako Elizabeth Burke, postava, která rozhodně stojí za pozornost Značnou slávu jí však už před více jak dvaceti lety přinesly i další televizní role. Než si dáte další díl vydařeného seriálu, mrkněte na info o této krásné herečce.
Tiffani Thiessen Ve službách zločince

Další díl seriálu Ve službách FBI uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love.

Kráska z titulní strany

Aktuálně dvaačtyřicetiletá herečka skočila rovnýma nohama do popularity už hodně mladá. V roce 1987 se tedy stala Miss Junior America a krása ji dovedla nejen na titulní strany řady magazínů, jakým je například vydání časopisu Teen z roku 1988, ale i k první televizní roli.

Hvězda teenagerů

Tou byla postava Kelly Kapowski, populární studentky a roztleskávačky na střední škole v teenagerském seriálu Saved by the Bell – Konečně zvoní. Půvabná hrdinka randila v seriálu s jistým Zackem Morrisem. Toho hrál Mark Paul Gosselaar, s nímž ve skutečnosti nějakou dobu chodila i sama Tiffani.

A právě s tímto obrázkem na triku přišel v roce 2011 na akci MuchMusic Video Awards i zpěvák Justin Bieber, který se vyznal z toho, že Kelly je jeho oblíbená hrdinka. Její někdejší představitelka mu o něco později laskavost oplatila a vzala si triko s Bieberovou podobiznou na projekci snímku Horrible Bosses.

Tiffani Thiessen jako Valery z Beverly Hills
Tiffani Thiessen jako Valery z Beverly Hills

Mrcha, to je výzva

Další kariérní i vztahová pecka pro Tiffani přišla v půli 90. let. Tehdy se totiž rozhodla naskočit do jiného typu role a vystřihla problematickou “mrchu” Valerii Malone v hitovce Beverly Hills 90210. V legendárním teenagerském seriálu účinkovala od 5. do 9. sezony a tři roky chodila také se svým seriálovým kolegou Brianem Austinem Greenem – dohromady se dali ještě před Tiffaniným nástupem na svého času nejslavnější fiktivní střední světa. Nutno podotknout, že právě Brian a Tiffany byli věkově patrně nejblíž teenagerským charakterům, které představovali, a to herečka do seriálu přišla “až” ve 22.

Perlička: Ač se v seriálu opravdu nemusela s Kelly Taylor, kterou představovala Jennie Garth, ve skutečnosti šla Tiffani Jenn jako hlavní družička při svatbě s Peterem Facinellim.

Ve službách FBI

Ve službách FBI
Ve službách FBI

Tiffani Beverly Hills opustila v roce 1998 a později se objevovala především v menších filmových a seriálových rolích. Z nich vyčnívá především snímek Woodyho Allena Hollywood v koncích, kde si Tiffani můžete pamatovat jako blondýnku. V hlavní roli doktorky Kayly Martin se pak, už opět jako tmavovláska, objevila v 10 let starém katastrofickém snímku Pandemie. Ve Službách FBI, které odstartovalo o tři roky později, však představuje výrazně povedenější zářez ve filmové kariéře!

Krásná máma

Co se osobního života týče je Tiffani už přes 10 let provdaná za herce Bradyho Smithe. S ním má dvě děti – pětiletou dcerku Harper a syna Holta, který se narodil v loňském roce a jejichž snímky Thiessen rozhodně před světem neskrývá.

Tiffani Thiessen instagram Foto: Tiffani Thiessen Instagram; foto: Instagram.com

Tiffani Thiessen děti Foto: Tiffani Thiessen děti; foto: Instagram.com

Před svatbou, kromě již zmíněných partnerů, Thiessen chodila s kolegy Davidem Stricklandem a Richardem Robertem Ruccolou. S Ruccolou se dokonce zasnoubila, ale nakonec se rozloučili. A pozor! Od loňska má Tiffani Thiessen také svůj vlastní pořad o vaření Dinner at Tifanni´s na Cooking Channel. Před nedávnem se právě v tomto pořadu před kamerou znovu sešla právě se svým někdejším seriálovým kolegou i přítelem Markem Paulem Gosselaarem.

Další díl seriálu Ve službách FBI uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama