Ve službách FBI: Představitelka Nealovy Kate má české kořeny!

Velice důležitou osobou v životě bývalého podvodníka Neala je krásná Kate. Než si dáte další díl s charismatickým hrdinou v hlavní roli, mrkněte se na pár zajímavostí o její představitelce Alexandře Daddario. Další díl seriálu Ve službách FBI si můžete pustit ve středu od 20.15 na Prima Love.
Ve službách FBI -  Alexandra Daddario
Ve službách FBI - Alexandra Daddario
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Evropské kořeny

Rodilá Newyorčanka pochází z právnické rodiny – její otec, prokurátor Richard Daddario, byl dokonce šéfem protiteroristické jednotky při newyorské policii. Dědeček se zas věnoval vysoké politice. Jak už jméno napovídá, v rodokmenu krásné tmavovlásky jsou italští předci – zároveň má však kořeny také v Anglii, Irsku a českých zemích!

Dcera bohyně

Svou hereckou kariéru Alexandra odstartovala v 16 letech rolí v soap opeře All My Children, kde však naštěstí neskončila na 10 let, ale odehrála si “jen” kolem 40 epizod. Předtím, než zakotvila Ve službách FBI, si střihla roličky v dalších různých seriálech (Rodina Sopránů, Právo a pořádek, Polda z Marsu) nebo třeba nezávislé záležitosti Hořká krajina režírované Ethanem Hawkem.

Nová holka - Alexandra Daddario
Nová holka - Alexandra Daddario

Výrazná filmová role přišla až v roce 2010 – tehdy totiž ztvárnila Annabeth, dceru bohyně Athény, ve fantasy blockbusteru Percy Jackson: Zloděj blesku a později se objevila i v pokračování. V roce 2011 si zahrála hlavní roli v hororu Bereavement, objevila se i ve dvou epizodách seriálu Nová holka či seriálu American Horror Story: Hotel. A pamatovat si ji můžete i jako milenku Woodyho Harrelsona v drsném detektivním seriálu Temný případ.

Co se dalších zářezů týče, tak v blízké budoucnosti půjde Alexandra na stříbrném plátně do plavek… Daddario se totiž stane členkou týmu Pobřežní hlídky! Ve filmu si zahraje Summer Quinn, kterou v původním seriálu ztvárnila blonďatá Nicole Eggert.

Kráska z videoklipu

Alexandra si před pár lety střihla i spolupráci s kapelou Imagine Dragons. V jejích hlubokých očích se topili fanoušci kapely díky videoklipu k písni Radioactive.

Další díl seriálu Ve službách FBI uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love.

 

 

Reklama
Reklama