Ve Sběratelích kostí se objeví nová postava stážistky!

Nejen na další napínavý případ, ale i malou novinku láká úterní díl seriálu Sběratelé kostí! O co jde? Uvidíte už za chviličku! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.
Sběratelé kostí - stážistka
Sběratelé kostí - stážistka
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podivný plavec

Začneme, jak jinak, vraždou. Obětí té aktuální se stal školní trenér plavání a místo, kde skončil, je vzhledem k jeho práci vskutku bizarní – vylovili ho ze dna studny. A když Kůstka zapátrá a projede důkazy a svědectví, vyplují teprve zajímavé věci – trenér totiž žil dvojím životem a jeho aktivity mimo kampus jsou vskutku pozoruhodné.

Mladá krev

Tým však řeší i radostnější události. Třeba novou posilu – mladou stážistku Jessicu Waren. Jess to (jak jinak, pokud se dostala do tak dobré společnosti) pořádně pálí. Nejenže absolvovala univerzitu už v 19 letech, byla i nejlepší z ročníku! Nicméně její přístup k vědě se od názorů Emily "Kůstky" Brennan výrazně liší... Ale to už časem uvidíte sami. Jess se v dnešním díle objeví v seriálu poprvé, ale rozhodně ne naposledy!

Sběratelé kostí - novicka v seriálu
Sběratelé kostí - novicka v seriálu
archiv Prima

Roli šikovné stážistky si střihla Laura Spencer. Asi dosud největší rolí sympatické Američanky je shodou okolností opět osoba vědeckého založení – postava Emily Sweeney v seriálu Teorie velkého třesku (můžete sledovat na Prima Cool). Emily je rudovlasá dermatoložka a také přítelkyně jednoho z hlavních hrdinů seriálu Raje. Jinak jste ji mohli vidět třeba ve webseriálu inspirovaném klasikou Pýcha a předsudek s názvem The Lizzie Bennet Diaries. Zahrála si tu "moderní" Jane Bennet.

Jaká bude Lauřina premiéra ve Sběratelích kostí?

Uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Ke Sběratelům přijde nová posila

Sběratelé kostí mají v týmu novou posilu! A je to sexy stážista

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama