Ve Fantastických dortech se budou péct dorty v hollywoodském stylu!

Reality show Fantastické dorty dnes znovu prověří nervy třech soutěžících.Tentokrát budou péct svatební dort na téma starého Hollywoodu. Jaký dort vyhraje?
Dort s volánky z krému

Tři soutěžící si budou muset sáhnout na dno svých sil. Během devíti hodin musí upéct dort ve stylu Hollywood vintage. A musí být vysoký 1,5 metru. Ten nejšikovnější pak vyhraje rovných 10 000 dolarů. 

V tomto díle má před sebou trojice soutěžících těžké téma, a to svatbu v hollywoodském stylu. Sharon, Jan a Pat se pokusí za devět hodin vytvořit dort, kterým předčí soupeře. Rozhodující slovo bude mít zákaznice – nevěsta z plánované svatby. Vznikají první návrhy, části konstrukcí. Základní tvary se obalují fondánem. 

Jan a Pat pokračují celkem svižně, ale už jsou tu první úvahy, zda některou část nevynechat nebo nezjednodušit. Dvě hodiny před koncem jsou dorty úctyhodně vysoké a týmy začínají s dolaďováním a zdobením. Aby toho nebylo málo, přichází nevěsta, která ukazuje motiv ze svatebního oznámení. Ráda by, aby ho dámy do dortu zakomponovaly. Třicet minut před koncem se soutěžící snaží dokončit a zachránit vše, co je možné. Pracuje se do poslední vteřiny. Následuje převoz dortů do vedlejší místnosti za porotci…

Vy se podívejte na ty nejhezčí svatební dorty:

Nejlepší svatební dorty a dezerty

Nejlepší svatební dorty a dezerty

 

Svatby v Benátkách - Olga a dorty

Olga si šla pro dort a dostala zákuskem! Vy dostanete 5 receptů na skvělé dorty!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama