Ve čtvrtek čeká Mauru z Rizoli a Isles pořádná nepříjemnost!

Mrtvola člověka ubitého na silnici – kdo ho má na svědomí? Toť další práce pro Jane Rizzoli a Mauru Isles. Brzy odkrývají, že zavražděný muž byl ve finanční tísni a půjčil si od lichváře. Motivů však může být víc! A do toho má Maura problém!
Rizzoli a Isles - Maura a její kolegyně
Rizzoli a Isles - Maura a její kolegyně
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Mauru okradou o identitu

Na jméno nadané patoložky a nejlepší kamarádky Jane Rizzoli si totiž brousí zuby zločinci! A Mauru okradou… o identitu! Kdo za plánem stojí a jaké to bude mít pro doktorku důsledky? A souvisí právě tenhle zločin s případem, který se vyšetřuje, s něčím úplně jiným? Uvidíte už ve čtvrtek večer!

Problémy, problémy

Pro Mauru to nejsou první trable. Ve čtvrtém díle čtvrté řady se Mauře například brutálně nevyvedlo jedno rande – ráno se totiž probudila vedle zavražděného muže. Omámili ji, nic si nepamatovala a okamžitě se stala hlavní podezřelou. A Jane a spol. měli co dělat, aby přišli celé záhadě na kloub a z průšvihu ji vysekali. Nicméně nakonec to samozřejmě všechno dobře dopadlo!

Pohnutý osud Maury

Víte vůbec o tom, že seriálová Maura má za sebou docela náročný život?

Maura vyrostla v bohaté rodině, která ji jako dítě adoptovala. Jejím biologickým otcem je však irský zločinecký boss Patrick „Paddy“ Doyle a matkou dr. Hope Martin. Ta se v seriálu poprvé objevila ve třetí sérii a diváci tak zjistili, že jak Maura, tak Hope nakonec skončily u stejné profese – patologie. V seriálu nakonec nechybí ani Paddy, který má roli zrovna ve čtvrtečním díle.

Minulý týden jsme psali, že Jane Rizzoli byla v dětství tomboy jak hrom. A i Maura měla své zvláštnosti – byla poněkud samotářská. V 10 odešla na internátní školu a spolužáci jí dokonce vymysleli nelichotivou přezdívku Maura – The Bore A, protože se domnívali, že je jejich velice chytrá spolužačka nesmírně nudná. Ale to se sakra pletli!

Co si počne Maura v příštím díle? Uvidíte už ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Rizzoli a Isles - Maura v práci

Proč se Maura proháněla nahá na koni? 4 věci, které o seriálové Mauře netušíte

Rizzoli a Isles - Maura byla v dětství šikanována

Poslední 4 díly Rizzoli and Isles! Na co se můžete těšit?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama