V úterý se na Prima love řítí živelná Chůva k pohledání

Fran je naše stará známá. Neposlušná chůva se vrátila před časem na obrazovky Prima love. A zítra si v dalším díle zahraje jedna celebrita v obvazech!
Chůva k pohledání hl. foto
Chůva k pohledání hl. foto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fran Fineová kdysi přišla o snoubence i o práci. Náhodou se dostala do domu bohatého vdovce jako chůva jeho tří dětí a všem obrátí život naruby. Chůva k pohledání měla obrovský ohlas v Americe, Austrálii, ale i v Evropě. Čeští diváci ji milují  už několik let. Pokud se ptáte proč, je to jednoduché. Její  humor pochází z vtipných situací ze života scénáristů, producentů, ale i od samotné představitelky hlavní role.

Fran má v domě celebritu v obvazech!

Zítřejší díl bude Fran se bude snažit zjistit, kdo je ta osoba v obvazech. K Sheffieldům přijela celebrita s obličejem v obvazech, Maxwell nechce říct Fran, kdo to je, protože by všem prozradila její totožnost. Chůva k pohledání se ale nevzdává! Fran dělá všechno proto, aby zjistila, kdo to je…Tento díl uvidíte dopoledne na Prima love od 12.40

Chůva k pohledání 10
Chůva k pohledání 10

Fran hledá sexy doprovod


Bláznivá Fran se vrací na obrazovky ještě týž den v 19:50. Fran se bude snažit sehnat doprovod, který by u její nepřítelkyně vyvolal žárlivost! Jak si s tím chůva poradí? Nechte se překvapit…

 

Patříte mezi ty, kteří Chůvu k pohledání ještě neviděli, nebo znáte dokonale všechny její hlášky? Na ty nejlepší se podívejte ZDE.

Silvestr s Primou Love!
Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude. 
Keenu Reeves v listopadové romanci
O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s  rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě. 
Svět celebrit 
Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší? 
A sex (nejen) ve městě
Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….
Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama