V sobotu večer vás pohltí uhrančivý pohled Roberta Downeye

Nejlépe placený herec na světě a muž, kterého má ráda snad každá žena, se objeví v sobotu na Prima Love. Robert Downey Jr. bude zachraňovat hudebního génia Jamieho Foxxe přímo z ulic L.A...
Sólista
Sólista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Robert Downey Jr. je hollywoodský chlapík, který i přes svůj malý vzrůst a nepěknou drogovou minulostí dokáže u žen vyvolat pocit euforie přesně ve chvíli, kdy se na vás zadívá těma svýma černýma očima. Je to showman, který dokáže zparodovat sám sebe, umí zahrát duševně zdevastovaného člověka, ikonu dvacátého století (Charlie Chaplin), ale zazáří i v blockbusterovém trháku jako je Iron Men.

Právě za roli arogantního hrdiny z komisku, se dostal na první místo v žebříčku nejlépe placených herců na světě. Jenom za poslední rok si vydělal 1,5 miliardy korun.

Solista - Listingy

Robert Downey bojuje za své kolegy

Za jeden z jeho posledních filmů Avengers dostal miliardu korun. Jeho kolegové jako Scarlett Johanson, Samuel L. Jackson nebo Chris Evans pobírali směsných dvě stě tisíc dolarů, což je dvěstěpadesátkrát méně než on. Osmačtyřicetiletý Robert vyhrožuje filmovým producentům, že pokud nedostanou alespoň pět miliónů dolarů, jak každý z nich požaduje, z filmu odejde.

Sólista tentokrát není Downey, ale Jamie Foxx

V sobotu uvidíte na Prima love ve 20.15 snímek Sólista. Robert Downey jako novinář zrovna prožívá krizi v práci, rozpadlo se mu manželství a vlastně vůbec nechápe, co ho na na novinařině tolik bavilo. V tu chvíli do něj na ulici vrazí na první pohled obyčejný bezdomovec. Na druhý pohled v něm Robert pozná bývalou hudební legendu, Jamieho Foxxe, který svou slávu ztvrdil nedávno hlavní roli v Tarantinovo Nespoutaném Djangovi.

Robert se rozhodne pomoci mu zpátky na vrchol, čas strávený s Jamiem Foxxem, který má i jako bezdomovec chuť do nových začátků a touhu po lidské svobodě, paradoxně nejvíce pomáhá spíše Robertovi.

Jak se jejich vztah rozvine? Podaří se Robertovi dostat Jamieho Foxxe znovu na prkna, která znamenají svět? To uvidíte na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama