V sobotu uvidíte 3. sérii Prolhaných krásek!

Už třetí sérii mysteriózního seriálu Prolhané krásky uvidíte každou sobotu a neděli na Prima love. Seriál o čtyřech dívkách, které se snaží vyřešit vraždu jejich kamarádky, uvidíte každou sobotu a neděli v 10.00 na Prima love.
Prolhané krásky v černém
Prolhané krásky v černém
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ve fiktivním pensylvánském městečku Rosewood nejsou sovy ani krásky tím, čím se zdají být. Čtyřlístek místních holek se snaží přijít na kloub záhadné vraždě jejich nejlepší kamarádky Alison. Ve třetí řadě mysteriózního dramatického seriálu Prolhané krásky konečně poodhalí roušku tajemství. Jenže jejich odhalení je opředeno řadou dalších záhad.

Kolik bude epizod?

Čtyřiadvacet nových epizod se odehrává pět měsíců po finále předcházející série. Aria (Lucy Hale), Spencer (Troian Bellisario), Hanna (Ashley Benson) a Emily (Shay Mitchell) tehdy zjistily, kdo je celou dobu tak důmyslně trápil posíláním vzkazů s písmenem A. Otázkou přesto zůstává, kdo zabil Alison i kdo může za smrt další místní dívky – Mayi. Historie se navíc opakuje a prolhané krásky se samy dostávají do nebezpečí.

Prolhané krásky: první série

Prolhané krásky: první série

 

Nejnovější knižní díl vyjde v roce 2014

Seriál Prolhané krásky je inspirovaný knižní řadou Roztomilé malé lhářky od spisovatelky Sary Shephard. Sedm dílů vyšlo už i v češtině. Úspěch seriálu vedl k tomu, že z původně osmi plánovaných románů je dnes dvojnásobný počet knížek. Nejnovější díl vyjde v Americe v první polovině roku 2014.

Nezdá se, že by se televizní adaptaci vedlo nějak hůř. Nejenže na podzim 2013 měla v Americe premiéru čtvrtá řada, ale už teď je i jisté, že v druhé polovině roku 2014 se fandové Prolhaných krásek dočkají také páté série.

Nový spin-off Prolhaných krásek!

Na amerických obrazovkách se zároveň objevil nový spin-off s názvem Ravenswood. Seriál v duchu mysteriózního thrilleru vychází z Prolhaných krásek a odehrává se v pensylvánském městečku Ravenswood, zřejmě nedaleko Rosewoodu. Životy pěti lidí, kteří se navzájem neznají, se v něm propletou kvůli starodávnému smrtícímu prokletí.

Sledujte Prolhané krásky o víkendu v 10.00 ráno na Prima love!

Super drbna: Blair Waldorf

Inspirujte se módou Super Drbny! Jak se obléká Blair?


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama