V sobotu na Primě zazáří originální hvězda filmů Pedra Almodóvara!

Odvrácenou stranu lesku a luxusu modelingu přináší francouzský snímek Svět jí ležel u nohou. Hlavní hrdinka si projde peklem. Snímek Svět jí ležel u nohou uvidíte v sobotu od 20.15 na Primě LOVE.
Rossy de Palma si zahrála v tv filmu
Rossy de Palma si zahrála v tv filmu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všechno se nicméně obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy jí její kamarádka přihlásí do modelingové agentury. Eva, která si připadá všechno možné jen ne hezká, pořádně zaujme. A tak trochu proti své vůli nastartuje zářivou modelingovou kariéru, která má ale pořádně hořký konec…

Rossy svou existencí zbořila mýtus krásy

V snímku září nepřehlédnutelná španělská herečka,                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     kterou proslavily snímky Pedra Almodóvara. Rossy se objevila například ve filmech Ženy na pokraji nervového zhroucení, Květ mého tajemství nebo Rozervané objetí.

Svět jí ležel u nohou - Rossy de Palma
Svět jí ležel u nohou - Rossy de Palma
Instagram.com

Sama je přitom se světem modelingu také spojena – její výrazný obličej totiž zaujal světové návrháře. Jako modelka spolupracovala například i se slavným Jeanem Paulem Gaultierem. Dvaapadesátiletá máma dvou synů žije v současnosti v Paříži. A to, že je svá a pořádně si to užívá, ukazuje i na svém Instagramu. Tato dáma má prostě šmrnc!

A originální vkus jakbysmet.

Svět jí ležel u nohou - Rossy de Palma na premiéře
Svět jí ležel u nohou - Rossy de Palma na premiéře
Instagram.com

Francouzský film Svět jí ležel u nohou uvidíte v sobotu od 20.15 na Primě LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama