V sobotu na Love si užijte komedii s Nárožným a Kaiserem!

Sobotní večery na Prima love pokračují klasickými filmy, které máte nejradši. Minulou sobotu jste mohli vidět veksláky ve filmu Kamarád do deště, teď se můžete těšit na komedii Já nejsem já, kde zazáří nevšední dvojice Petra Nárožného a Oldřicha Kaisera ve filmu!
Já nejsem já
Já nejsem já
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komedii uvidíte na Prima love ve 20.15 v sobotu! Situační komedie Václava Vorlíčka vychází z životní reality roku 1985, ozvláštněné klíčovým pohádkovým motivem. Námět Václava Nývlta těží z častého nesplnitelného přání mnoha lidí, kteří by v nejrůznějších situacích ze všeho nejraději byli někým jiným.

Dvěma hrdinům filmového příběhu – slušnému, leč sucharskému inženýru Zárubovi a sňatkovému podvodníkovi Majerovi – se působením tajemných sil Měsíce toto přání splní. Oba muži si vymění podobu, což ovšem ostře kontrastuje s jejich nezměněnými charaktery a hlasy. Nepochopitelná záměna se přirozeně stává zdrojem mnoha komických zápletek a situací.

Happy end pak ústí do typicky pohádkového spravedlivého potrestání darebáka a zadostiučinění, kterého se dostane poctivému člověku. Nenáročná komedie s morálním podtextem se opírá především o herecké výkony dvou odlišných komiků Petra Nárožného a Oldřicha Kaisera.

Zákulisní drby

Každá taková filmová klasika poskytuje i několik tajemství ze zákulisí natáčení. Víte třeba o tom, že Nataša Gollová moc nemusela Ivu Janžurovou během natáčení Drahé tety a já?

Záběry z českého filmu Drahé tety a já režiséra Zdeňka Podskalského

Filmová klasika Drahé tety a já: Gollová Janžurovou moc nemusela!

Minulý týden jsme dávali Kamaráda do deště. A zjistili něco o Sagvanovi.

Sagvan Tofi

Už víte, čím se živí kamarád do deště Sagi?

A Vaculíkovi...

Kamarád do deště

Kamarád do deště? Na Vaculíka se čekalo až se vrátí z vojny!

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama