V pátek si užijte romantické Pozdravy z Amsterodamu!

V pátek večer na Prima love ve 20.15 budete svědky příběhu ženy, které se během jedné chvíle přihodí několik životních událostí najednou. Dostane možnost mít konečně své vytoužené dítě, zároveň jí umře tatínek. Jak se s tímto osudem Anna, květinářka s Amsterodamu, vyrovná?
Pozdravy z Amsterodamu
Pozdravy z Amsterodamu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Německou romantiku Pozdravy z Amsterodamu uvítáte hlavně po tomto hektickém týdnu. Anna Lechnerová žije spořádaně se svým manželem v krásném Amsterodamu. Společně tady provozují květinářství. Život jim pomalu ale jistě plyne mezi květinami, zatímco Annu sužuje touha stát se matkou. Po několika neúspěšných pokusech spolu dva manželé odeslali žádost o adopci, na kterou po nějaké době zapomněli.

Jednoho dne Anně zavolá z Německa sestra Lilly, že měl otec infarkt. Anna neváhá, nasedne do auta a vyrazí směr Mnichov. Manžela nechává doma, protože k nim má přijít kontrola z adopčního úřadu. Narodila se holčička, kterou rodiče nechtějí, a Anna s Edem jsou první na čekací listině. Nemohli mít dítě, a tak se radují, že se konečně objevila šance na adopci.

Pod toskánským sluncem - projížďka na motorce

10 věcí, které musíte udělat po rozvodu, vám poradí Diane Lane

Anna je štěstím bez sebe, jenže v téže chvíli se dozvídá, že jí umírá otec. V den pohřbu potkává po dlouhé době svoji sestru. Něco se jí na ní nezdá. Následně se Anna dozvídá, že Lilly žije v naprosté izolaci. Přátele, o kterých jí vyprávěla, si vymyslela. Před pětadvaceti lety s matkou havarovaly. Matka zemřela a Lilly má pochroumanou nohu… Anna zatelefonuje úřednici, že adopce v tuto chvíli nepřichází v úvahu. Musí zůstat se sestrou v Německu. Myslí si, že to Lilly sama nezvládne. Otec si přál, aby Anna převzala vedení rodinného květinářství. Lilly je přesvědčená, že ho sestra před smrtí přemluvila, aby jí podnik přenechal. Přijíždí Ed a přemlouvá Annu, aby odjela zpátky do Nizozemska a dala sestře šanci. Lilly si domluví pracovní schůzku, když se však má setkat s obchodním partnerem, dostane strach, protože se stydí za ortézu. Nakonec přizná, že potřebuje pomoc…

Jak tak extrémní životní situaci Anna zvládne? Kdo jí pomůže?

Podívejte na Primu love tento pátek ve 20.15 na Pozdravy z Amsterodamu!

Sex ve městě: Zamilovaná Samantha a Richard

Deset věcí, které dělá zamilovaná Samantha ze Sexu ve městě

 

Deník Bridget Jones- PROMO

15 důvodů, proč je v každé z nás kus Bridget Jonesové

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama