V hlavní roli čas: Kate běží o život, stejně jako Lola a další

V naprosto prekérní situaci se ocitá Kate Beckettová. Castle za méně než 24 hodin podlehne účinkům smrtícího toxinu a ona musí najít protijed. Pokud neuspěje, zemřou i další lidé. Kate běží o život. Záchrana v krátkém čase je lákavé téma. Má to napětí a spád. Mrkněte na hitovky, kde se hraje o čas.
Castle na zabití - Beckettová musí zachránit Castla
Castle na zabití - Beckettová musí zachránit Castla
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Legendární Lola

Když v roce 1998 natočil tehdy nepříliš známý německý režisér Tom Tykwer akční příběh o dvojici milenců, která přijde o igelitku s ohromným množstvím peněz pro gangstery, byla to pecka. Rudovlasá Franka Potente běžela o život svého přítele Manniho ve třech příbězích s třemi různými konci a bylo jen na divákovi, který z nich mu přijde nejsympatičtější. Dynamický snímek katapultoval ke slávě nejen Tykwera, ale i představitelku Loly Franku Potente a Moritze Bleibtreua, který hrál nešťastného Manniho. Mimochodem na znovuzískání peněz měla Lola pouhých 20 minut!

Lola běží o život
Lola běží o život
archiv Prima

Běh džunglí

S dobou zániku říše Mayů spojil svůj „rychlý“ film i režisér Mel Gibson. Mladý Indián, Jaguáří tlapa, se vydává na útěk džunglí, aby zachránil sebe i svou rodinu. Jeho vesnice totiž byla napadena, obyvatelé pobiti a jen on a několik dalších mužů svázáni a odvlečeni jako oběť bohům. Jaguáří tlapa, který předtím svou rodinu schoval do studny, však uprchne. A utíká jak před pronásledovateli, tak za záchranou těhotné manželky a dítěte, kteří jsou stále ve studni a při nejbližším dešti se utopí.

Budoucí minulost

A teď nejnovější přírůstek. V posledním filmu ze série komiksových X-menů musí v minulosti legendární Wolverine nejen zabránit události, která neblaze změní budoucnost, ale je třeba stihnout to taky pěkně rychle…jeho souputníkům v budoucnosti totiž hrozí strašné věci. A rychle přituhuje...

Zachrání Kate Beckettová svého partnera a parťáka? Uvidíte v úterý od 20:15 na Prima Love.

Castle na zabití IV - Obrázek 4

3 věci, které Kate Beckettové z Castla změnily život

Castle se někdy chopí natáčení klidně sám

Poznejte seriál Castle na zabití ze zákulisí!

Castle: Cate Beckettová

Inspirace seriálu Castle na zabití? Anonymní spisovatel


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama