V Castle na zabití si zahraje James Brolin, manžel Barbry Streisand

Manžel Barbry Streisand a otec známého herce Joshe Brolina James Brolin si střihne epizodní roli v dnešním díle Castle na zabití. Dříve než se podíváte, jakou roli v dnešním díle ztvárnil, seznamte se s jeho kariérou. Udělal ji právě v televizi. Vy se něj mrkněte v úterý ve 21.20 na Prima love.
Poslední film, ve kterém jste Jamese mohli vidět, má název Závěť

Fanoušek Jamese Deana

Malého Jamese v dětství zajímala spíš letadla, teprve jako teenager byl fascinován idolem 50. let Jamesem Deanem. Na univerzitě potkal herce Ryana O´Neala, který ho vzal na casting do herecké agentury. Pak už začal mít Brolin o svých dalších krocích jasno.

Těžké začátky

Šedesátky byly pro Jamese ve znamení účinkování v televizních inscenacích a malých rolí v hollywoodských filmech, poté, co podepsal smlouvu s 20th Century Fox. Až v roce 1967 přišla první výraznější úloha ve snímku The Cape Town Affair, film však neměl úspěch a Brolin dostal od studia padáka.

O rok dříve se také poprvé oženil a právě z tohoto manželství má syna Joshe a dceru Jess. V 70. letech se začalo blýskat na lepší časy. Získal větší prostor ve snímcích Kozoroh 1, Skyjacked či Gamble a Lombard, počátkem 80. let se objevil i v akční komedii Vysoké riziko.

Televizní úspěchy

O co skoupější je jeho kariéra na počty velkých filmových rolí, o to větší úspěch slavil v televizi. Brolin má na kontě šest nominací na Zlaté glóby, z čehož dvě za svůj výkon v seriálu Marcus Welby, M.D. proměnil. Nominace pak získal za účinkování v seriálu z 80. let Hotel a v novějším snímku Manželé Reaganovi, kde ztvárnil právě amerického prezidenta.

Tři manželství

Brolin byl třikrát ženatý, s první ženou Jane se rozvedl v polovině 80. let, další manželství trvalo mezi léty 1986 až 1995 a má z něj dceru Molly Elizabeth. Před patnácti lety uzavřel sňatek s herečkou, zpěvačkou a režisérkou Barbrou Streisand. Bydlí spolu v Malibu.

Další díl seriálu Castle na zabití sledujte dnes ve 21.20 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama