Tyhle dorty můžou stát až 30 000 korun!

Reality show Báječné dorty, kterou můžete sledovat každé pondělí ve 20.15, ukazuje ty nejluxusnější a nejsložitější dorty, jaké můžete vidět. Tentokrát se budeme pohybovat okolo Bostonu. Uvidíte dort, který stojí třicet tisíc korun!
Koláž- svatební dorty
Koláž- svatební dorty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jako první cukrárnu ve státe Massachusetts navštívíte Elegant Edibles, která funguje bez zaměstnanců! Mladá majitelka si všechno dělá sama. I když vystudovala design a dokazuje tak, že cukrářskému umění podléhají hlavně lidé s vkusem a chutí vytvářet něco estetického – stejně jako v minulém díle, kdy jste se mohli seznámit s akademickou sochařkou a jejím sladkým uměním:

Báječné dorty

Báječné dorty vám představí jednu z nejlepších cukráren Ameriky!

Tato majitelka však tentokrát dostane velice náročný úkol. Vyrobí dort pro středoškolskou muzikálovou inscenaci Fantoma opery. Bude asi půl metru vysoký a měl by vyjadřovat romantiku muzikálů. Fantomův černý plášť vytvoří dominantu přední strany, vzadu uvidíme budovu opery s máslovým krémem, v popředí popluje na člunu miniatura hlavní hrdinky. Cena výtvoru? Jen 30 000 korun... A co je na něm tak speciálního kromě toho, že je velký? To se dozvíte v pondělí...

Dělají dva tisíců dortů ročně

Další zastávkou bude Delicious Desserts, kde ročně vytvoří přes dva tisíce svatebních dortů. Tentokrát to je balon, protože původně měla být žádost o ruku vyslovena ve vzduchu. Ručně vymodelované postavičky nevěsty a ženicha budou v koši, visícím na lanech z cukrových perel a lékořice.

Severně od Bostonu vedou mladí manželé podnik s názvem Amanda Oakleaf Cakes. Musejí vyrobit zhruba metr vysoký dort, který bude vypadat jako staromódní vana se sprchou. Na pěně z fondánových bublinek poplave kachnička. V popředí uvidíme župan, trepky a předložku...

Sledujte Báječné dorty na Prima love v pondělí ve 20.15!

Báječné dorty- koláž nejlepších za rok 2013

Poznejte trendy svatebních dortů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama