Tyhle dorty můžou stát až 30 000 korun!

Reality show Báječné dorty, kterou můžete sledovat každé pondělí ve 20.15, ukazuje ty nejluxusnější a nejsložitější dorty, jaké můžete vidět. Tentokrát se budeme pohybovat okolo Bostonu. Uvidíte dort, který stojí třicet tisíc korun!
Koláž- svatební dorty

Jako první cukrárnu ve státe Massachusetts navštívíte Elegant Edibles, která funguje bez zaměstnanců! Mladá majitelka si všechno dělá sama. I když vystudovala design a dokazuje tak, že cukrářskému umění podléhají hlavně lidé s vkusem a chutí vytvářet něco estetického – stejně jako v minulém díle, kdy jste se mohli seznámit s akademickou sochařkou a jejím sladkým uměním:

Báječné dorty

Báječné dorty vám představí jednu z nejlepších cukráren Ameriky!

Tato majitelka však tentokrát dostane velice náročný úkol. Vyrobí dort pro středoškolskou muzikálovou inscenaci Fantoma opery. Bude asi půl metru vysoký a měl by vyjadřovat romantiku muzikálů. Fantomův černý plášť vytvoří dominantu přední strany, vzadu uvidíme budovu opery s máslovým krémem, v popředí popluje na člunu miniatura hlavní hrdinky. Cena výtvoru? Jen 30 000 korun... A co je na něm tak speciálního kromě toho, že je velký? To se dozvíte v pondělí...

Dělají dva tisíců dortů ročně

Další zastávkou bude Delicious Desserts, kde ročně vytvoří přes dva tisíce svatebních dortů. Tentokrát to je balon, protože původně měla být žádost o ruku vyslovena ve vzduchu. Ručně vymodelované postavičky nevěsty a ženicha budou v koši, visícím na lanech z cukrových perel a lékořice.

Severně od Bostonu vedou mladí manželé podnik s názvem Amanda Oakleaf Cakes. Musejí vyrobit zhruba metr vysoký dort, který bude vypadat jako staromódní vana se sprchou. Na pěně z fondánových bublinek poplave kachnička. V popředí uvidíme župan, trepky a předložku...

Sledujte Báječné dorty na Prima love v pondělí ve 20.15!

Báječné dorty- koláž nejlepších za rok 2013

Poznejte trendy svatebních dortů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama