Trosečníci v ráji. Láska a nenávist na pustém ostrově

Prima love se už první den nového roku přenese do léta – opět se v jejím programu objeví exotické lokace, nádherná těla v plavkách, drama, intriky, milostné zápletky i sex.
Trosečníci v ráji
Trosečníci v ráji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Silvestr s Primou Love!
Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude. 
Keenu Reeves v listopadové romanci
O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s  rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě. 
Svět celebrit 
Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší? 
A sex (nejen) ve městě
Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….
Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Již 1.1 se od 21.15 hod.  rozjede nová zahraniční soutěžní reality show s názvem Trosečníci v ráji. Od pondělí do středy budou moci diváci sledovat  dobrodružství, která zažijí účastníci soutěže na dvou exotických ostrovech. A jejich úkol? Budou se muset postarat nejen o své živobytí, ale pokusit se přetáhnout na svou stranu nováčka, který každý týden dorazí. Kmen s největším počtem členů vyhraje sedmdesát tisíc liber! 

Studenti versus starousedlíci

Soutěžícím je od 18 do 22 let. Jsou mladí a ambiciózní. V srdci jižního Pacifiku vytvoří dvě skupiny po pěti. Během pěti měsíců se snaži vytvořit fungující komunitu a během pěti měsíců zažijí svoje lásky, vytvoří si pevná přátelství, ale i nepřátelství. Jedno společné je bude spojovat – touha po vítězství. 
 
Týmy pěti trosečníků jsou velice pečlivě vybrané. V týmu A neboli v Žraločím kmeni jsou samí zcestovalí studenti nebo čerství absolventi vysokých škol. Všichni jsou batůžkáři, zvyklí trávit čas v zahraničí. Akademické znalostí nemusí zaručit úspěch v praxi. Přežít na neobydleném ostrově znamená i umění postavit přístřeší nebo ulovit něco k jídlu. 
 
V druhém týmu B alias Opičím kmeni jsou naopak lidé, kteří téměř nevytáhli paty z domova. Přizpůsobit se životu v jižním Pacifiku jim může dělat potíže, spousta z nich se ale vyzná v řemeslech. Soutěžící jsou vždy výrazné osobnosti, takže dochází k zajímavým konfrontacím mezi kmeny i v rámci skupiny. Kdo bude skupinu vést a rozhodovat o jejich budoucích krocích?
 

Takový normální týden na opuštěném ostrově
 

Každá epizoda pokrývá týden života na ostrově. Do začátku trosečníci dostanou trochu základního vybavení a každé pondělí příděl jídla. Zbytek je pouze na nich. Proto se účastníci budou učit lovit a rybařit. 
Hnací silou soutěže je však něco jiného. Každý týden přibude nový člen, který s oběma kmeny střídavě stráví tři dny. Pak si vybere, kde chce žít. Rozhoduje více faktorů. Která komunita je přátelštější? Má lepší ubytování? Více jídla? Každou neděli se skupiny sejdou na celodenní plážové party, kde se hostitelský kmen snaží předvést, jak dokonale funguje. Nový člen se poté rozhodne...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama