Tři dorty, které stojí za hřích i nekuchařce!

V pondělní reality show sladké pokušení uvidíte další stres v cukrářském byznysu. Tentokrát budou dvě sestry připravovat dort pro americkou armádu do Afghánistánu. Jenže na to mají jen tři dny... To vše uvidíte v pondělí ve 20.15!
Čokoládovo-malinový dort Pavlova
Čokoládovo-malinový dort Pavlova
Kitchenette.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ve Sladkém pokušení Sophie vyrábí novou příchuť pro příští měsíc. Mají s Katherine vlastní podnik a je potřeba stále vymýšlet něco nového – a sestry se kvůli tomu dost často neshodnou. Sophie vymyslela baseballové cupcaky a Katherine koktejl, ale podle Sophie je to hloupost. Mají se soustředit jen na bábovičky. Zašly za nimi pořadatelky slavnosti zvané Hon Fest v Baltimoru.

Je to taková soutěž krásy orientovaná na 50. a 60. léta minulého století. Vyhraje to nejzajímavější zlatíčko. Sestry se rozhodly vyrobit obřího plameňáka z cupcaků. Bude vysoký 180 cm, bude mít dřevěnou konstrukci a jeho tělo pokryje přes tisíc cupcaků. Navrch dostane jako ozdobu náhrdelník, brýle a drdol, jaký se v té době nosil. Nejhorší bude vymyslet peří. Do toho jim volá plukovník z Pentagonu a zve je na oslavu narozenin. Armáda si cení, že darovaly vojákům do Afghánistánu 10 tisíc cupcaků. Na oslavu by bylo dobré přivézt nějaké cupcaky. Co třeba tank? Jenže za 3 dny mají mít obřího plameňáka a teď ještě k tomu obří tank? Sledujte reality show Sladké pokušení na Prima love ve 20.15.

A teď se pojďte inspirovat třemi dorty, které zvládnou i ne-cukrářky! Uvidíte, jejich příprava není tak složitá!

1) Dort Pavlova

Čokoládovo-malinový dort Pavlova  Foto: Kitchenette.cz

Čokoládovo-malinový dort Pavlova. Foto: Kitchenette.cz

 

V Austrálii je to dort Pavlova, ve Francii meringue, u nás asi bezé, pusinkový dort – nebo tak nějak by se mohl jmenovat –, ale je prostě úžasný.

RECEPT tady

2) Nepečený tvarohový dort s letním ovocem

Nepečený tvarohový dort s letním ovocem
Autor: isifa.com Nepečený tvarohový dort s letním ovocem

Odlehčené tvarohové zákusky jsou zvlášť v létě velmi oblíbené. Tento oceníte pro jeho snadnou přípravu a efektní výsledek. Kromě ovoce mu dodá na přitažlivosti ozdoba z mandlí s karamelem.

RECEPT tady

3) Tiramisu

Oblíbený recept, který dělá snad každá rodina. Jenže my pro vás máme menší vychytávku. Koukněte na recept.

Tiramisu dort
Autor: isifa.com Tiramisu dort

RECEPT tady

Báječné dorty: svatební postavičky

Božské dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

Katy Perry dostala ke svému singlu Roar stylový dort

Jaké dorty dostávají celebrity? Extravagantní!

Reklama
Reklama