TOP STAR love: Svůdné tělo Andrey Verešové, pro které by ženy zabíjely!

Superženy, které rozhovory skoro nedávají! Simona Stašová a Daniela Peštová exkluzivně! Andrea Verešová a postava, pro kterou by ženy vraždily a muži dali veškerý majetek! Sledujte Top star love Martiny Gavriely! Dnes ve 21. 40 na Prima love!
TOP STAR magazín, w22/12, Andrea Verešová
TOP STAR magazín, w22/12, Andrea Verešová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Štoudková:


Misska Michaela Štoudková se pyšní krásnou postavou. Můžou za to geny a několik hodin sportu denně...

 

Andrea Verešová – svůdné tělo:


Modelka Andrea Verešová má i po dvou porodech dokonalé tělo. Ladné křivky ráda předvede také na přehlídce spodního prádla. Aby mohla ukazovat super postavu, tvrdě dře v posilovně...

 

Stanislav Zindulka – velký herec malých rolí:


Velký herec malých rolí, tak je často přezdíván herec Stanislav Zindulka. Je držitelem Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu  Babí léto. Osmnáct let je v angažmá v pražském Činoherním klubu.

 

Simona Stašová – role si pečlivě vybírá:


Herečka Simona Stašová si filmové, divadelní a televizní role pečlivě vybírá. Před kamerou nic nešidí. O tom i řadě dalších témat bude vyprávět.

 

Daniela Peštová – nafotila dráždivé fotky:


Modelka Daniela Peštová nafotila lechtivé fotky, jejichž autorem je charismatický herec Pavel Batěk. Top Star Love vám fotografie ukáže!

 

Deprese slavných:


Deprese trápí řadu slavných. Někteří s touto nemocí bojují či bojovali a někteří ji nezvládli. Jak se tedy se splíny poprat?

Reklama
Reklama