Tohle by se Samantě ze Sexu ve městě určitě líbilo

Herečka Kim Cattrall se proslavila postavou úspěšné majitelky PR agentury v kultovním seriálu Sex ve městě, který od 15. srpna vysílá Prima LOVE.
Tohle by se Samantě ze Sexu ve městě určitě líbilo, 2
Tohle by se Samantě ze Sexu ve městě určitě líbilo, 2
Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Postava Samanthy Jonesové je typická svou otevřeností, se kterou se dokáže bavit o těch nejpikantnějších sexuálních záležitostech. „Čím dříve poznáte vaše tělo, tím krásnější bude váš sexuální život. Měla jsem začít dřív, pak bych si ušetřila mnoho zklamání. Až když jsem se ve svém těle naučila cítit jistě, zažila jsem dobrý sex. A ještě stále se učím,“ říká sama herečka Kim Cattrall.


Proto si dokážeme představit, že by si Samantha určitě vybrala z nabídky luxusních erotických pomůcek, které najdete na adrese www.honitka.cz.

 

Řetízková pouta Sutra

Okuste chuť nadvlády a sladké moci s řetízkovými pouty Sutra z nové kolekce doplňků od švédského výrobce LELO. 100% hedvábná a přepychově hebká sametová pouta smyslně pohladí a dodají nový rozměr vašim milostným hrám. Tato elegantní pouta a jejich design, typický pro LELO, jsou kombinací jemných hedvábných stuh, semišové ovčí kůže a pevného kovového řetízku. S tímto jedinečným doplňkem si sáhnete až na vytoužený vrchol fantastického světa slastného spoutání.

 

Vibrátor Gigi

Elegance čistých linií a skvělá funkčnost stojí za dlouhotrvajícím úspěchem vibrátoru středních rozměrů. Zákaznicemi jsou nejčastěji ženy ve středním věku, které chtějí lépe poznat sami sebe. Vibrátor Gigi je díky svému tvaru ideální pomocnicí pro znalce a dobyvatele bodu-G. Do nejmenšího detailu propracovaná figura je  přímo určena k prozkoumávání skrytých zákoutí a odhalování neobjevených tajemství. Pět předprogramovaných módů rozkoše, velice tichý a neuvěřitelně silný motor vibrátoru zaručí hluboké a intenzivní prožitky, současně však něžně přitlačí na nejcitlivějším bodě. Jako expert ve svém oboru se Gigi postará o Váš G-bod - kdykoliv a kdekoliv. Vibrátor Gigi je nabíjecí a 1 hodina nabíjení Vám zajistí až 90 minut slasti. Obdržíte jej v elegantním dárkovém balení s nabíječkou a saténovým pouzdrem pro stylové uschování. www.lelodesign.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama